بذر توت فرنگی هندی توت فرنگی مقلد (Indian strawberry)

A41-039

محصول جدید

system-package-icon.png هر بسته شامل 10 عدد بذر توت فرنگی هندی می باشد
 محصول وارداتی ازکشور آفریقای جنوبی• بسیار کمیاب با گلهای زرد بسیار زیبا
• میوه های جالب و بسیار خوش طعم
• قوه نامیه عالی بذرها با کیفیت بالا
• قوه نامیه بسیار عالی

این محصول در انبار موجود نیست

2,900 تومان

2,900 تومان به ازای بسته 10 عددی

 نمونه عکس محصول  

نمونه عکس محصول  

بذر توت فرنگی هندی توت فرنگی مقلد (Indian strawberry)

نام محصول: بذر توت فرنگی هندی توت فرنگی مقلد (Indian strawberry)
توضیح مختصر: این گیاه شباهت بسیار زیادی به توت فرنگی دارد از آن بعنوان Mock strawberry به معنای توت فرنگی مقلد یا توت فرنگی ساختگی یا تقلبی نیز می شنانسند دلیل آن ب خاطر شباهت زیاد آنبه توت فرنگی می باشد ولی اگر خوب دقت کنید برگها و گلها تفاوت زیادی دارند.این میوه بسیار جالب در اکثر کشورها بعنوان یک گیاه زینتی جالب وارد شده .

توصیف توت فرنگی هندی توت فرنگی مقلد (Indian strawberry)

آن را تحت عنوان توت‌‌فرنگی هندی یا توت‌فرنگی تقلبی نیز می‌شناسند. این گیاه مشابه با توت‌فرنگی بوده و شاخ‌وبرگ و میوه‌ای مشابه با یک توت‌فرنگی واقعی دارد؛ اگرچه به وضوح نسبت به توت‌فرنگی معمولی نوعی تحول مستقل را تجربه کرده است. این گیاه دارای گل‌های زرد است، درحالی‌که توت‌فرنگی واقعی گل‌های سفید یا صورتی کم‌رنگ دارد. توت‌فرنگی مقلد به صورت بومی در نواحی شرقی و جنوبی آسیا یافت می‌شود، اما به عنوان یک گیاه تزئینی به مناطق زیادی از دنیا معرفی شده است. در جزیره‌ی ریونیون از کشور فرانسه آن را به عنوان یک گیاه هرز می‌دانند که شاخ‌وبرگ زیادی را تولید کرده و مزاحم گیاهان دیگر می‌شود.
برگ این گیاه سه‌شاخه و دارای رنگ سبز تیره بوده و در پایین آن رگه‌هایی مشاهده می‌شود. این برگ‌ها غالباً در طول زمستان بر روی گیاه می‌مانند. این گیاه معمولاً در طول استولون‌ها (ساقه‌های هوایی خزنده) گسترش پیدا کرده و در هر گره ریشه کرده و تاج‌هایی را تولید می‌کند. گل‌های زرد در میانه‌ی بهار تولید شده و سپس به صورت گاه‌ و بیگاه در طول فصل رشد مشاهده می‌شوند. میوه‌های گیاه به رنگ سفید یا قرمز بوده و کاملاً با دانه‌های قرمز پوشانده می‌شوند. آن‌ها خوردنی هستند اما طعم و رایحه‌ی خیلی خاصی ندارند. در اثر مصرف آن‌ها به ندرت واکنش‌های آلرژیک مشاهده می‌شود.
ضمادی از طریق برگ‌های خردشده‌ی این گیاه تولید می‌شود که از آن برای درمان ضایعات پوستی نظیر اگزما استفاده می‌گردد

منبع: wikipedia
کد کالا A41-039
نام فارسی گیاه بذر توت فرنگی هندی توت فرنگی مقلد (Indian strawberry)
بومی منطقه (زیستگاه اصلی) شرق آسیا
عمر چندساله
فضای مورد استفاده محیط بیرون
درجه بندی کاشت متوسط
نور محیط آفتاب زیاد
آبیاری و رطوبت معمولی
خاک خاک حاصلخیز
تعداد بذر هر بسته هر بسته شامل 10 عدد بذر می باشد
راهنمای کاشت بذر در قسمت توضیحات و راهنمای کاشت قرار داده شده
سایر توضیحات بذرها وارد شده از شرکت آفریقای جنوبی می باشد
2
پرسش و پاسخ
  • 1396-12-14

    سلام خسته نباشیدمیشه ازخاک مخلوط کوکوپیت وپرلایت استفاده کرد

  • 1397-04-27

    سلام میوه اش خوراکیه

    پاسخ مدیر:

    با سلام بله خوراکی میباشد

پرسش خود را مطرح کنید
*
*
*
بذرهای توت‌فرنگی هندی را بکارید که بسیار نادر بوده و توجه زیادی را به خود جلب می‌‎کند! این گیاه دارای گل‌های زرد دوست‌داشتنی بوده و در سرتاسر طول تابستان توت‌فرنگی‌های کوچک را بر روی بستر خزنده‌ی سبزرنگ ایجاد می‌نماید. توت‌فرنگی هندی برای کاشت در بستر باغچه یا آویزان کردن از دیوار مناسب است. توت‌فرنگی هندی خاک مرطوب و دارای زه‌کشی خوب و حضور در یک موقعیت نسبتاً آفتابی را ترجیح می‌دهد. هنگامی که گیاهان توت‌فرنگی هندی جا افتادند، از طریق ریشه‌ها به تکثیر خودشان می‌پردازند. برگ‌های توت‌فرنگی هندی به رنگ سبز بوده و از کرک‌های ریزی برخوردار هستند. گل‌های آن کوچک، زردرنگ و دارای 5 گلبرگ هستند. آن‌ها برای اولین بار در ماه اردیبهشت ظاهر شده و تا فصل پاییز به نمایش خود ادامه می‌دهند. میوه‌ی این گیاه کوچک بوده و 1.25 میلی‌متر قطر دارد. این محصول خوراکی است، اما خیلی‌ها می‌گویند طعمش آن‌قدر جالب نیست که ارزش مصرف داشته باشد. اما پرندگان عاشق این میوه‌ی قرمز هستند.
بذرهای توت‌فرنگی هندی را در حدفاصل ماه‌های بهمن تا تیر و در محیط داخلی بکارید. از مخلوط خاک مخصوص جوانه‌زنی بذر و گلدان یا سینی استفاده کنید. بذرهای توت‌فرنگی را در سطح کاشته و آن را به داخل خاک فشار دهید. خاک را مرطوب نگه دارید اما نه به گونه‌ای که خیس شود و بذر‌ها را از نور مستقیم دور نگه دارید. سینی شروع بذر یا گلدان‌ها را داخل کیسه‌های پلاستیکی بپوشانید تا جوانه‌زنی آغاز شود. وقتی که جوانه‌های توت‌فرنگی برای در دست گرفتن به اندازه‌ی کافی بزرگ شدند، آن‌ها را به گلدان‌های 8 سانتی‌متری منتقل کرده و در هوای خنک‌تر پرورش دهید تا برای کاشت در محیط بیرون به اندازه‌ی کافی بزرگ شوند. پس از این‌که تمامی خطرات سرما گذر کردند، گیاه را طی یک مدت 7 الی 10 روزه سختی‌سازی نمایید و سپس آن را به موقعیت دائمی‌اش در باغچه منتقل کنید.
منبع: outsidepride

فقط کاربران ثبت نام کرده می توانند عکسهای خود را قرار دهند برای ورود اینجا کلیک کنید

عکسی آپلود نشده

نوشتن نظر

بذر توت فرنگی هندی توت فرنگی مقلد (Indian strawberry)

بذر توت فرنگی هندی توت فرنگی مقلد (Indian strawberry)

system-package-icon.png هر بسته شامل 10 عدد بذر توت فرنگی هندی می باشد
 محصول وارداتی ازکشور آفریقای جنوبی• بسیار کمیاب با گلهای زرد بسیار زیبا
• میوه های جالب و بسیار خوش طعم
• قوه نامیه عالی بذرها با کیفیت بالا
• قوه نامیه بسیار عالی

برچسب ها

بالا