بذر کاکتوس زیبای سوئهرنسیا لوبیویا فورموسا (SOEHRENSIA Lobivia formosa)

محصول جدید

تولید کننده: شرکت کوهرس | Koehres Kakteen

system-package-icon.pngهر بسته شامل 10 عدد لوبیویا فورموسا می باشد
 محصول کشور آلمان

تخفیفات شگفت انگیز برای خریدهای عمده

•کاکتوس بسیار زیبا و کمیاب

 •نگهداری آسان

•قوه نامیه بالای بذرها

166 قلم

موجود در انبار

4,500 تومان

مقدار تخفیف تخفیف شما
10 20% بیش از 9,000 تومان
50 50% بیش از 112,500 تومان
100 70% بیش از 315,000 تومان

نام محصول: بذر کاکتوس لوبیویا فورموسا واریته‌ی  روزاریوانا ( (SOEHRENSIA Lobivia formosa))

خانواده: کاکتوس

کاشت: پرورش لوبیویا فورموسا بسیار ساده است و می‌تواند دماهای پایین حدود منفی 12 درجه یا کمتر را تحمل کند. به خاک حاصلخیز و دارای زه‌کشی خوب نیاز دارد. گیاهان را به خوبی آبیاری کرده و اجازه دهید کاملاً خشک شوند تا دوره‌ی بعدی آبیاری را آغاز نمایید. در طول فصل رشد، از یک کود متعادل استفاده کرده و فرایند کودرسانی را به صورت ماهیانه انجام دهید.

آن را در محیط بیرون و زیر نور کامل آفتاب قرار دهید، اما در طول تابستان‌های داغ کاکتوس در معرض آفتاب‌سوختگی قرار می‌گیرد، بنابراین باید آن را در محیط درونی و زیر سایه‌ی ملایم قرار دهید. البته به مقداری نور مستقیم خورشید نیاز دارد. در طول ماه‌های زمستان، آن را در یک منطقه‌ی خنک و نورگیر قرار داده و با عدم آبیاری و کودرسانی در طول زمستان، ورود آن‌ها به دوران رکود را تشویق نمایید. آن‌ها در صورت آبیاری بیش از حد، می‌توانند به بیماری‌های قارچی دچار شوند. البته میزان حساسیت آن‌ها نسبت به بسیاری از کاکتوس‌ها کمتر است، علی‌الخصوص اگر آب‌وهوا گرم باشد. اگر آن را در دوره‌های زمانی سرد، تحت رطوبت قرار دهید احتمالاً دچار آسیب خواهد شد.

لوبیویا فورموسا واریته‌ی روزاریوانا

زیست‌بوم: دره‌ها و دامنه‌های سنگی رشته‌کوه آند و علفزارهایی که زیر نور مستقیم آفتاب قرار دارند، در میان زیست‌بوم‌های این کاکتوس قرار می‌گیرند.

توصیف: می‌توان آن را یکی از اشکال مختلف جغرافیایی و متغیر اکینوپسیس فورموسا به حساب آورد. خارهای کهربایی یا طلایی متراکمی که روی آن موجود هستند از گیاه در برابر سرما یا آفتاب شدید محافظت خواهند کرد. خارهای جدید درواقع به رنگ قهوه‌ای تیره هستند و در فصل بهار ظاهر می‌شوند.

این کاکتوس لوله‌ای و بزرگ به صورت یک‌تکه و خاردار ظاهر می‌شود و در ادامه، شاخه‌هایی از بخش پایه‌ی گیاه شروع به شکل‌گیری می‌کنند.

ساقه: ساقه‌ی آن گرد و متمایل به ستونی بوده، دارای چندین دنده می‌باشد و رنگش به سبز کمرنگ یا سبز-آبی متمایل می‌شود. ارتفاع ساقه بین 0.5 الی 1 متر متفاوت بوده و قطر آن نیز در حدفاصل 20 الی 35 سانتی‌متر است.

دنده‌ها: بین 15 الی 35 دنده‌ی عمودی با فرورفتگی‌ها و برآمدگی‌های قابل توجه روی آن مشاهده می‌شوند.

هاله‌ها: بیضوی بوده، با یک پوسته‌ی قهوه‌ای سوخته پوشانده می‌شوند و فاصله‌ی میان آن‌ها 1 سانتی‌متر است.

خارهای شعاعی: بین 8-16 عدد بوده، شکلی شبیه سوزن دارند، در سرتاسر گیاه توزیع می‌شوند، دارای شکل صاف یا اندکی انحنا هستند، رنگشان در طیف زرد، کهربایی و قهوه‌ای متمایل به قرمز قرار دارد و امکان دارد طولشان به 3 سانتی‌متر (یا بیشتر) برسد.

خارهای مرکزی: بین 2-9 عدد بوده، شکل سوزنی دارند، رنگشان قهوه‌ای است و طول‎های متغیری برای آن‌ها مشاهده می‌شود که در بعضی موارد طول 20 سانتی‌متر هم گزارش شده است.

گل‌ها: رنگ آن‌ها در طیف زرد آتشی، نارنجی-قرمز و قرمز قرار می‌گیرد، شکلشان شبیه قیف است، در طول روز باز می‌شوند و طول و عرضشان به 6 الی 9 سانتی‌متر می‌رسد.

میوه: کروی بوده، 3-4 سانتی‌متر قطر دارد و رنگش سبز اسیدی است. پالپ آن سفید و خوراکی بوده و حاوی چندین دانه‌ی مشکی می‌باشد.

کد کالا A3-043
نوع گیاه کاکتوس
نام علمی SOEHRENSIA Lobivia formosa v rosarioana
خانواده کاکتوس
نام فارسی گیاه بذر کاکتوس زیبای سوئهرنسیا لوبیویا فورموسا (SOEHRENSIA Lobivia formosa)
فضای مورد استفاده محیط بیرون و داخل
درجه بندی کاشت آسان
نور محیط آفتاب زیاد
خاک خاک مخصوص کاکتوس ترکیبی از ماسه شسته شده -پیت ماس خاک برگ
تعداد بذر هر بسته هر بسته شامل 10 عدد بذر می باشد
راهنمای کاشت بذر در قسمت راهنما یا مقالات طبق روش کاکتوس کاشته شود بهتر است بذرها به مدت 3هفته سرمادهی شود
سایر توضیحات بذرها 100% وارد شده از شرکت مطرح کوئرس آلمان بوده
0
پرسش و پاسخ
هیچ پرسشی مطرح نشده
پرسش خود را مطرح کنید
*
*
*

فقط کاربران ثبت نام کرده می توانند عکسهای خود را قرار دهند برای ورود اینجا کلیک کنید

عکسی آپلود نشده

نوشتن نظر

بذر کاکتوس زیبای سوئهرنسیا لوبیویا فورموسا (SOEHRENSIA Lobivia formosa)

بذر کاکتوس زیبای سوئهرنسیا لوبیویا فورموسا (SOEHRENSIA Lobivia formosa)

system-package-icon.pngهر بسته شامل 10 عدد لوبیویا فورموسا می باشد
 محصول کشور آلمان

تخفیفات شگفت انگیز برای خریدهای عمده

•کاکتوس بسیار زیبا و کمیاب

 •نگهداری آسان

•قوه نامیه بالای بذرها

برچسب ها

سایر محصولات بذر کاکتوس ها

گیاه هاماتوکاکتوس شکل هندسی و کروی خاص جالب داشته.کاکتوس مورد نظر از نظر نگاهداری بسیار یاده می باشد و برای افرادی که اطلاع کافی از نگاهداری گیان ندارند بسیار مناسب می باد.بذر مورد نظر فروشگاه بذرکو تهیه شده 100% از بهترین فروشگاه حال حاضر ضشرکت کوهرس آلمان می باشد و قوه نامیه بسیار بالایی دارد

350 تومان
مشاهده سریع

کاکتوس بسیار زیبای نئوپورتریا کویماسنسیس یک گیاه بسیار زیبا از خانواده کاکتوسها که دارای خارهای بسیار زیبای قهوه ای که که با رشدش به رنگ خاکستری تبدیل می شود این نو کاکتوس نگهداری راخحتی داشته و کمیاب می باشد .بذرها 100% وارد شده از آلمان شرکت کوهرس می باشد

400 تومان
مشاهده سریع

این گیاه از نوع کاکتوس ها بوده و بسیار واقعا پرطرفدار و زیباست خصوصا زمانی که گل دهی می کند یک کاکتوس زیبای دوست داشتنی برای شما خواهد شد.

200 تومان
مشاهده سریع

این گل از خانواده کاکتوس ها و با نام های گیاه سنگی یا برگ سنگی شناخته می شود و نام علمی آن نیز Lithops Pseudotruncatella می باشد.

250 تومان
مشاهده سریع

بالا