بذر شمعدانی پاکوتاه پر گل هلندی واریته (Geranium Maverick Star F1)

 هر بسته شامل 5 عدد بذر شمعدانی ماوریک STAR می باشد
تولید کشور هلند محصول کشور هلند
  این محصول دارای درجه کیفی بسیار بالا می باشد
  محصول 100% تست شده می باشد

A21-079-G1

محصول جدید

تولید کننده: شرکت سینجنتا گلداسمیت (goldsmith SYNGENTA)

♠ فوق العاده زیبا و دوست داشتنی دارای محبوبت بسیار بالا در دنیا 
♠ واریته کمیاب ماوریک دارای گل های زیاد و پاکوتاه
♠ رنگ سفید با رگ ههای صورتی که ترکیب بسیار جذابی دارد
♠ گل دهی در مدت 12-15 هفته بعد از کاشت بذر
♠ بذر اصلاح شده هیبرید بسیار مقاوم به سرما و گرما
♠ گل دهی در تمام فصول به شرط نگهدای خوب
♠ خریداری شده از شرکت معتبر گلداسمیت سینجنتا با قوه نامیه 95%
.

این محصول در انبار موجود نیست

4,500 تومان

4,500 تومان به ازای بسته 5 عددی


بذر شمعدانی پاکوتاه پر گل هلندی واریته Geranium Maverick Star F1 نام محصول: بذر شمعدانی پاکوتاه پر گل هلندی واریته (Geranium Maverick Star F1)
 خانواده: GERANIACEAE   شمعدانی
توضیح مختصر: شمعدانی ها دارای واریته های بسیار فراوانی می باشد.گونه مورد فروش بذرکو واریته ماوریک Maverick بوده این گونه از شمعدانی ها کمیاب و یکی از واریته های های بسیار زیبا و البته گران شمعدانی بوده و دارای گل های بسیار زیاد به رنگ مخلوطی از سفید و ررگه های صورتی بوده و با نام star شناخته در هر بذر تولید شده میباشد.اگر مراقبت خوبی داشته باشید تا 15 شاخه گل تولید می کند ودر مناز در بدترین حالت بین 2 الی 5 شاخه گل تولید میکند این واریته پا کوتاه بوده و همین باعث زیبایی چندانی این گیاه شده.بذرهای تهیه شده از معتبرترین شرکت دنیا که هلند می باشد گلد اسمیت سینجنتا می باشد.
راهنمای کاشت بذر شمعدانی
بذرهای این گیاه تهیه شده از بهترین و معتبرترین شرکت مطرح دنیا می باشد توجه داشته باشید در کاشت بذرها دقت فرمایید چون عملکرد نادرست شما باعث عدم جوانه زنی در بذرها می شود.
ابتدا بستری از کوکوپیت و پیت ماس تهیه کنید چنانچه کوکوپیت خالص هم باشد مشکل نیست فقط دقت کنید بستر تمیز و قارج کشی شده باشد میتوانید برای قارچ کشی بستر از کاربندازیوم 60% استفاده کنید که در فروشگاه ما موجود میباشد واز مسئول فروشگاه درخواست کنید.بذرها را بروی بستر پخش کنید احتیاجی نیست درعمق کاشته شود همین که بستر را لمس کند کافی است یعنی روی بستر پاشیده شود برای اطمینان میتوانید با فشار خیلی کم انگشت ، بذر را به بستر نزدیک کنید یا اینکه یک لایه خیلی نازک یک میلی متری روی بذرها از بستر بپاشید در نظر داشته باشید گلکاران سنتی این کار را معمول ابا نایلون مشکی انجام می دهند بدین ترتیب که نایلون سیاه روی بستر می کشند تا رطوبت حفظ شده و بستر در معرض رطوبت باشد.
2-بعد انجام مراحل قب لروی بستر را با آب پاش اسپره کنید دقت کنید منظور از اسپری همان مه پاشی هست و باید بستر  مرطوب شود با خیس شدن اشتباه نگیرید! چنانچه فشار آبی که روی بستر میریزید زیاد باشد ممکن است بذرها به انتهای بستر رفته و جوانه زنی ایجاد نشود!!پس خیلی دقت کنید
3- روی بذرها را یک نایلون سفید یا همان مشمبا فریزر کشیده تا رطوبت به اندازه 100 درصد برود و درب آن را محکم ببندید
4- بذرها در دمای حدود 20 الی 25 درجه قرا گیرد .دقت کنید کم بودن و زیاد بودن این دما تاثیر بسزایی در جوانه زنی دارد زیاد بودن این دما باعث ایجاد رشد علفهای هرز و کم بودن نیز عدم جوانه زنی بذرها را خواهد داشت البته در نظر داشته باشید برای جوانه زنی احتیاجی به نور نداریم فعلا بحث نور برای زمانی هست که بذرها جوانه زده و چند برگ شدن هست
5- بعد از جوانه زنی بذرها که تعداد برگ ها به 4 عدد یا بیشتر رسید نایلون روی بذرها را با خودکار سوراخ کرده و رطوبت آن را به نصف می رسانید و بستر را مقابل نور قرار دهید بهترین منبع نور پشت پنجره در فاصله 30 سانتی متری می باشد

چند نکته:
1-بستر بدون کود باشد دقیقا مطابق با دستوری که نوشتیم
2- بعضی مناطق دارای آب سنگین بوده بهتر این است که آب معدنی جوشیده شده سرد شده (هم دمای محیط) استفاده شود
3-دما ثابت و درجه 20 الی 25 درجه باشد
کد کالا A21-079-G1
نوع گیاه گیاه گل دار
نام علمی Geranium Maverick
خانواده Geranium شمعدانی ها
نام فارسی گیاه شمعدانی ماوریک
نامهای دیگر گیاه شمعدانی هلندی پاکوتاه
بومی منطقه (زیستگاه اصلی) آفریقا
عمر چند ساله به شرط نگهداری خوب
رنگ بندی سفید با رگه های صورتی STAR
زمان گلدهی تمام فصول به شرط نگهداری خوب
فضای مورد استفاده محبط بیرون و محیط داخل سالن به شرط تهویه هوای خوب و نور گیر بودن
درجه بندی کاشت آسان
نور محیط آفتاب زیاد
آبیاری و رطوبت مرطوب
دمای ایده آل معتدل ولی به گرما و سرما مقاوم می باشد
خاک خاک بستر کوکوپیت
قوه نامیه 95%
درصد خلوص 98%
مدت جوانه زنی بذر بطور متوسط دو هفته
تعداد بذر هر بسته 5 عدد
راهنمای کاشت بذر در توضیحات کاملا قید شده است
8
پرسش و پاسخ
 • 1395-09-17
  چرا رنگ سفید ندارد.
  پاسخ مدیر: درود خدمت شما ان شالله در ماه آبنده موجود میشود
 • 1395-09-25
  باسلام و خسته نباشید خدمت شما میخواستم بدانم ایا در انبار شمعدانی عطری دارید ویا میشود انرا موجود کنید اگر امکانش باشه ممنون میشم.من خیلی به شمعدانی علاقه دارم اگر امکانش هست گونه های بیشتری در سایت بزارید.موفق باشید.
  پاسخ مدیر: درود خیر متاسفانه.شمعدانی های دارای قیمتهای بالایی هستند محاسبه کنید بطور مثل فروشگاه از 4-5 رنگ به هرکدام باید 1000 عدد حداقل بخریم که صرف یک هزینه زیاد 3-4 ملیونی برای فقط همین بذر می شود و باعث ایجاد هزینه سنگین برای فروشگاه می شود همین 3رنگ شمعدانی ماوریک فعلا موجود میباشد احتمال خیلی قوی شمعدانی بال ایز که به مراتب از این بالاتر یات رو هم موجود کنیم .در کانال تلگرام عضو شوید
 • 1395-09-27
  سلام.برای چندمین بار واست که از شما درباره وجود شمعدانی عطری سوال میکنم اما متاسفانه جوابی دریافت‌نمیکنم حتی ایملم را درج نمیکنید دلیلش چیست.متشکرم
  پاسخ مدیر: درود مجدد از اینکه دیر پاسخ دادیم معذرت خواهی میکنیم.در پرسش های قبلی پاسخ شما داده شده البته در نظر داشته باشید شمعدانی های ماوریک خود داراری عطر و بوی خاصی هستند در لینک معتبر http://parkseed.com/maverick-mix-geranium-seeds/p/03579-PK-P1/ در مورد عطر  وبوی همین شمعدانی در قسمت انتهایی نوشته شده است :Their very scent -- a sort of garden-y aroma, not a floral but somewhat peppery and earthy -- signals the arrival of summer.
 • 1395-10-07
  با درود بر شما.
  من این بذر و چند بذر دیگر خرید کرده ام. حدود ده روز است که آنها را لیوان پلاستیکی و دقیقا انگونه که ذکر کرده اید کشت نموده ام. اما داخل لیوانها تا دو سوم لیوان بستر ریخته ام. آیا مشکلی ایجاد خواهد کرد؟؟ اگر کارم درست نبوده اکنون چه کاری میتوانم انجام دهم؟
  پاسخ مدیر: درود خدمت شما بذرها با شمکل روبرو خواهند شد باید اندازه بستر روی بذرها حدود نهایت نیم سانت باشد بذرها را اگر میتوانید چک کنید و با بالاتر انتقال دهید
 • 1395-10-07
  با درود بر شما.
  من این بذر و چند بذر دیگر خرید کرده ام. حدود ده روز است که آنها را لیوان پلاستیکی و دقیقا انگونه که ذکر کرده اید کشت نموده ام. اما داخل لیوانها تا دو سوم لیوان بستر ریخته ام. آیا مشکلی ایجاد خواهد کرد؟؟ اگر کارم درست نبوده اکنون چه کاری میتوانم انجام دهم؟
  پاسخ مدیر: درود خدمت شما پاسخ داده شده است چنانچه پاسخ ثبت نشده بفرمایید
 • 1395-12-24
  سلام من بذر شمعدانی خریدم بعد از گذشت یک روز جوانه زده اند اما الان که چند روز میگذره بذرهای بگونیا جوانه نزدند ،غیر طبیعی نیست؟
  پاسخ مدیر: درود خدمت شما بذرهای بگونیا دارای روکش هستند بهتر بود قبل از قررا گیری در آب ولرم قرار میگرفت بابن حال صبر کنید جوانه زنی می کنند
 • 1397-03-15

  واي پس كي كوجود ميكنيد؟
  ديگه بذر شمعداني كه اونقدر كمياب نيست كه
  اصلا ديگه بذر خوب موجود نداريد

  پاسخ مدیر:

  با سلام


  از شمعدانی ها حدود 5 رنگ دیگر موجود است دوست عزیز میتوانید رنگهای دیگر را خرید کنید واریته چشم گاوری هم سه رنگ داریم حل شما فقط به رنگی که نداریم اشاره کردید که حتما این رنگ موجود باشد؟!

 • 1397-03-18

  سلام. لطفا بذر شمعدانی برگ ابلق (variegated leaf geranium) در فروشگاه ارائه بفرمایید.
  همچنین بذر گل رز رنگین کمان و بذر ادریسی اصلی .

  پاسخ مدیر:

  باسلام این بذرها موجود نیستنم در ضمن بذر رز رنگین کمان بذرش وجود دارد ما اطلاع رسانی کردیم فقط در تایپیکش نوشتیم چطوری رز رنگین کمان بوجود میاد

پرسش خود را مطرح کنید
*
*
*

فقط کاربران ثبت نام کرده می توانند عکسهای خود را قرار دهند برای ورود اینجا کلیک کنید

شمعدانی
جوانه زنی صد در صد بذر ها
رتبه 
1397-03-16

درخواست

سلام و سپاس از فروشگاه برتر و پیشرو شما. لطفا بذر شمعدانی برگ ابلق( شمعدانی ژاپنی) و بذر ادریسی و بذر رنگهای مختلف گل رز رنگین کمان و گل رز سبز و گل رز آبی و گل ختمی درختی
(Hibiscus rosa-sinensis ) رو هم ارائه بفرمایید.

رتبه 
1395-09-17

پرسش

سلام چرا رنگ سفید ندارد.

 • تعداد 1 نفر از 1 نفر این دیدگاه را مفید ارزیابی کرده‌اند.

بررسی خود را بنویسید!

نوشتن نظر

بذر شمعدانی پاکوتاه پر گل هلندی واریته (Geranium Maverick Star F1)

بذر شمعدانی پاکوتاه پر گل هلندی واریته (Geranium Maverick Star F1)

♠ فوق العاده زیبا و دوست داشتنی دارای محبوبت بسیار بالا در دنیا 
♠ واریته کمیاب ماوریک دارای گل های زیاد و پاکوتاه
♠ رنگ سفید با رگ ههای صورتی که ترکیب بسیار جذابی دارد
♠ گل دهی در مدت 12-15 هفته بعد از کاشت بذر
♠ بذر اصلاح شده هیبرید بسیار مقاوم به سرما و گرما
♠ گل دهی در تمام فصول به شرط نگهدای خوب
♠ خریداری شده از شرکت معتبر گلداسمیت سینجنتا با قوه نامیه 95%
.

برچسب ها

محصولات مرتبط

♠ فوق العاده زیبا و دوست داشتنی دارای محبوبت بسیار بالا در دنیا  ♠ واریته کمیاب ماوریک دارای گل های زیاد و پاکوتاه♠ رنگ سفید با رگ ههای صورتی که ترکیب بسیار جذابی دارد♠ گل دهی در مدت 12-15 هفته بعد از کاشت بذر♠ بذر اصلاح شده هیبرید بسیار مقاوم به سرما و گرما♠ گل دهی در تمام فصول به شرط نگهدای خوب♠ خریداری شده از شرکت معتبر گلداسمیت سینجنتا با قوه نامیه 95%.

4,500 تومان
مشاهده سریع

♠ فوق العاده زیبا و دوست داشتنی دارای محبوبت بسیار بالا در دنیا  ♠ واریته کمیاب ماوریک دارای گل های زیاد و پاکوتاه♠ رنگ پرطرفدار و محبوب نارنجی♠ گل دهی در مدت 12-15 هفته بعد از کاشت بذر♠ بذر اصلاح شده هیبرید بسیار مقاوم به سرما و گرما♠ گل دهی در تمام فصول به شرط نگهدای خوب♠ خریداری شده از شرکت معتبر گلداسمیت سینجنتا با قوه نامیه 95%.

4,500 تومان
مشاهده سریع

♠ فوق العاده زیبا و دوست داشتنی دارای محبوبت بسیار بالا در دنیا  ♠ واریته کمیاب ماوریک دارای گل های زیاد و پاکوتاه♠ رنگ پرطرفدار و محبوب سرخ♠ گل دهی در مدت 12-15 هفته بعد از کاشت بذر♠ بذر اصلاح شده هیبرید بسیار مقاوم به سرما و گرما♠ گل دهی در تمام فصول به شرط نگهدای خوب♠ خریداری شده از شرکت معتبر گلداسمیت سینجنتا با قوه نامیه 95%.

4,500 تومان
مشاهده سریع

هر بسته شامل 5 عدد بذر شمعدانی ماوریک سفید می باشد  محصول 100% تست شده می باشد محصول کشور هلند• یکی از پرفروش ترین ها در فروشگاه بذرکو• پاکوتاه و پرگل و زود بلوغ• قوه نامیه تست شده بی نظیر بذرها• کاشت آسان برای هر نوع سطحی• قوه نامیه بسیار عالی.

4,500 تومان
مشاهده سریع

هر بسته شامل 5 عدد بذر شمعدانی ماوریک بنفش می باشد  محصول 100% تست شده می باشد محصول کشور هلند• یکی از پرفروش ترین ها در فروشگاه بذرکو• پاکوتاه و پرگل و زود بلوغ• قوه نامیه تست شده بی نظیر بذرها• کاشت آسان برای هر نوع سطحی• قوه نامیه بسیار عالی.

4,500 تومان
مشاهده سریع

هر بسته شامل 5 عدد بذر شمعدانی ماوریک صورتی می باشد  محصول 100% تست شده می باشد محصول کشور هلند• یکی از پرفروش ترین بذر در فروشگاه بذرکو• پاکوتاه و پرگل و زود بلوغ• قوه نامیه تست شده بی نظیر بذرها• کاشت آسان برای هر نوع سطحی• قوه نامیه بسیار عالی.

4,500 تومان
مشاهده سریع

بالا