بذر KOCHIA RED (بوته آتشین)

A21-023

محصول جدید

این گیاه بسیار زیبا با نام KOCHIA RED  (بوته آتشین) یا نام های دیگر جارو زینتی شناخته می شود.از نظر زیبائی برای فضای آزاد فوق العاده می باشد

این محصول در انبار موجود نیست

170 تومان

حداقل تعداد سفارش خرید برای محصول عبارت است 25


این گیاه جزو دسته جارو ها می باشد نوعی گیاه شبیه به بوته، علوفه یا جارو می باشد. ارتفاع این گیاه تا ۷۰ سانتیمتر می رسد و از دسته گیاهانی است که آفتاب دوست هستند و به آفتاب زیادی نیاز دارند. این گیاه مناسب کاشت در فضای باز می باشد.در ایران نیز با نام بوته آتشین نیز نام گذاری شده و دلیل بر این است که واقعا شبیه آتش می باشد. در تابستان ها و بهار با رنگ زیبای سبز و رفته رفته دو رنگ (سبز و قرمز ) و در انتها قرمز آتشین می شود که بخاطر همین زیبائی خاصی به این گیاه داده و باعث شده جزو گیاهان بسیار محبوب و دوست داشتنی و زینتی قرار گیرد.گیاه بومی کشورهایی مثل چین، کره می باشد که به سمت اروپا  و در سال 1900 به ایالات متحده نیز کشیده شده .این گیاه حتی در خاک های فقیر نیز رشد خوبی دارد و به همین دلیل در کنار جاده ها و خیابان های اروپا جز برنامه های زینتی قرار گرفته و کاشته می شود.


خواص و کاربرد KOCHIA RED (بوته آتشین):بیشترین کاربرد همانطور که در عکسها هم مشاهده میکنین منظر بسیار زیبای آن است خصوصا در پارک ها، ویلاها، هتل ها و.. .در مورد خواص و خوراکی بودن  این گیاه ضد و نقیض هایی است بطوری که در یک مقاله خواندم که نوشته برای دام استفاده می شود و در مقاله ای دیگر نوشته شده که برای کبد حیوانات مضرر می باشد و تا حدود کمی سمی!

کلیپ بسیار زیبا KOCHIA RED (بوته آتشین) :


KOCHIA RED (بوته آتشین)  با توجه به خشکی بیش از حد قابل اشتعال می باشد و باید مراقب بود.بهرحال در این مورد اگر اطلاعات بیشتری فروشگاه بذرکو پیدا کرد حتما ذکر خواهد شد.

روش کاشت KOCHIA RED (بوته آتشین) :

برای خریدار ایمیل خواهد شد در کاشت بذرها دقت فرمایید حدود 20 اینچ از هم فاصله داشته باشند

منابع:


//www.gardeningknowhow.com/ornamental/foliage/kochia/kochia-plant-info.htm

کد کالاA21-023
نام لاتین KOCHIA RED
بومی منطقه (زیستگاه اصلی)بومی چین و ژاپن
رنگ بندیسبز-قرمز
دوره بلومتابستان
فضای مورد استفادهمحیط بیرون
درجه بندی کاشتآسان
0
پرسش و پاسخ
هیچ پرسشی مطرح نشده
پرسش خود را مطرح کنید
*
*

فقط کاربران ثبت نام کرده می توانند عکسهای خود را قرار دهند برای ورود اینجا کلیک کنید

عکسی آپلود نشده

نوشتن نظر

بذر KOCHIA RED (بوته آتشین)

بذر KOCHIA RED (بوته آتشین)

این گیاه بسیار زیبا با نام KOCHIA RED  (بوته آتشین) یا نام های دیگر جارو زینتی شناخته می شود.از نظر زیبائی برای فضای آزاد فوق العاده می باشد

برچسب ها

بالا