لیست محصولات تولید کننده شرکت هم جنتیکس هلند hemgenetics

شرکت هم جنتکیس واقع در کشور هلند در زمینه فروش و فعالیت بذر می باشد این شرکت از زمره شرکتهایی زیر شاخه هم زادن می باشد
Hem Genetics به عنوان کمپانی خواهرخوانده‌ی Hem Zaden BV محسوب می‌شود و در آوریل سال 1998 بنیان گذاشته شده است. Hem Zaden با دیدگاه توسعه‌ی پایدار گرایش‌های مشتریان در زمینه‌ی پرورش گیاهان از طریق بذر و تاسیس مراکز گلخانه‌ای با کادر مجرب، Hem Genetics را در سال 1998 بنیان گذاشت. هدف از این کمپانی، تکثیر و توسعه و بازاریابی بذرهای انواع سبزیجات و گیاهان زینتی می‌باشد تا در بازار این عرصه به فروش برسند.
کاتالوگ مربوط به بذرهای گل که در وب‌سایت ما موجود هستند، مهر تاییدی بر موفقیتمان در توسعه‌ی یک برنامه‌ی جامع برای گیاهان گلدانی و باغچه‌ای در 13 سال پیش به شمار می‌روند. تعدادی از واریته‌های جدیدمان مستحق تقدیر دانسته شده و توسط اتحادیه‌های Fleuroselect، All America Selections و متعاقباً تمامی پرورش‌دهندگان حرفه‌ای سرتاسر دنیا تشویق شدند. جوایز Fleuroselect و All America Selections، به زیبایی تزئینی واریته‌ها توجه کرده و عملکرد برترشان نسبت به سایرین را می‌سنجند.
Hem Genetics تلاش‌های عمده‌ی خود را بر توسعه‌ی واریته‌هایی گذاشته که با نیاز اندک به تنظیم‌کننده‌های رشد گیاه (PGRها) یا حتی بدون نیاز به آن‌ها رشد کنند. این واریته‌های کوتاه‌قد و طبیعی با برچسب «تایید شده برای رشد پایین» مشخص شده‌اند. تا امروز موفق شده‌ایم دو سری از پتونیاهای کوتاه‌قد و طبیعی را توسعه دهیم که «لیمبو» و «مامبو» نام دارند. یکی از آن‌ها «جرانیوم نانو» و دیگری «سالویا رِدی» نام دارد که به همراه یکدیگر سری «تایید شده برای رشد پایین» را تشکیل می‌دهند. این مجموعه‌ها به عنوان یک پیشرفت اساسی در پرورش محسوب می‌شوند. Hem Genetics تنها کمپانی در دنیا محسوب می‌شود که این واریته‌های کوتاه‌قد را ارائه می‌کند. عدم استفاده یا استفاده‌ی کم از تنظیم‌کننده‌های رشد گیاه (PGRها) نه‌تنها عواید مالی زیادی را برای پرورش‌دهندگان حرفه‌ای به دنبال دارد، بلکه باعث می‌شود آن‌ها گام دیگری را برای پرورش دوستدار محیط زیست بردارند. Hem Genetics به تلاش خود ادامه می‌دهد تا بتواند مفاهیم مشابهی را در زمینه‌ی فعالیت‌های پرورش گیاهان به وجود بیاورد. این موضوع در کنار ایجاد واریته‌های تزئینی جدید، به عنوان تاثیرات کمپانی ما در صنعت پرورش گل دنیا محسوب می‌شوند.
بیشتر

هر بسته شامل 5 عدد بذر میخک قرنفل اسکارلت می باشد  این محصول دارای درجه کیفی بسیار بالای f1 می باشد  محصول 100% تست شده می باشد• یکی از واریته های زیبای میخک• بهترین گزینه برای شاخه بریده، باغچه و گلدان  • قوه نامیه بسیار عالی.

2,700 تومان
مشاهده سریع

هر بسته شامل 5 عدد بذر میخک قرنفل می باشد این محصول دارای درجه کیفی بسیار بالای f1 می باشد  محصول 100% تست شده می باشد• واریته جالب و کمیاب از میخک• مناسب برای شاخه بریدهه  • درصد جوانه زنی بسیارعالی• مناسب برای کاشت گلدان و باغچه.

2,700 تومان
مشاهده سریع
نمایش 1 - 2 از 2 مورد

بالا