پیاز گل زنبق

پیاز گل زنبق یکی از گیاهان پیازی برای تکثیر می باشد. این روزها با حال و هوای قرنطینه در منازل می توان از سرگرمی در منزل از کاشت گیاهان لذت برد. یکی از این گیاهان گل زنبق میباشد. با خرید پیاز زنبق میتوانید این گیاه را در منزل کاشت نمایید.
معرفی انواع گل زنبق

گل زنبق از گل هایی است که از دیرباز برای گل آرایی مراسم مختلف چه در اروپا و در ایران باستان زرتشتی ها کاشته می شد و نقش های این گل را بر روی سنگ قبر حک می‌کردند.

خصوصیات ظاهریگل ‌زنبق دارای سه گلبرگ شبیه به پرچم می‌باشد که گاهاً به آن فلوردلی ( به معنای پرچم) یا آیریس نیز نامیده می شود که شامل ۲۰۰ گونه مختلف با رنگ ها و انواع مختلف می باشد. گل زنبق یا گل آیریس متعلق به خانواده زنبق ها و هم خانواده گل فریزیا می باشد.
فروش پیاز گل زنبق

حال سوالی که برای برخی از بازدیدکننده ها و علاقه‌مندان پیش می‌آید این است که:

چگونه پیاز گل زنبق تهیه کنیم؟

از کجا پیاز مرغوب زنبق بخرم ؟

ما برای فروش پیاز گل زنبق و تهیه آن از مراکز معتبر، برنامه‌ریزی و آن را برای فروش شما در سایت قرار داده ایم. این پیاز ها، مرغوب، بدون آفت زدگی و له شدگی بوده و همچنین افرادی که به دنبال خرید عمده پیاز زنبق هستند نیز به صورت جداگانه با قیمت ارزان می توانند آن را از ما تهیه کنند.

کاشت پیاز زنبق

زمان کاشت پیاز زنبق و خرید پیاز زنبق برای اوایل پاییز تا بهار می باشد. پیازها باید ابتدا دوره سرمادهی ببیند و سپس کاشته شود. ابتدا پیاز گل زنبق را خریداری کنید. شما می توانید قیمت پیاز زنبق را از ما استعلام و در صورت انتخاب خرید نمایید. حال پیاز زنبق را در یک لیتر مناسب قرار داده و به مدت ۲ هفته سرمادهی کنید( درون یخچال قسمت جامیوه‌ای ). بعد از دوره سرمادهی، گلدان را پر از کمپوست کنید، گلدانی که انتخاب می کنید برای چند پیاز سایز ۱۲ باشد. حال پیاز ها را درون کمپوست رو به بالا قرار داده و قسمت بیرونی و بالایی پیاز گل زنبق در قسمت بالای خاک قرار گیرد. آن را آبیاری و در مکانی با دمای مناسب قرار دهید و هر زمان خاک خشک شد مجدداً آبیاری نمایید.

در حال نمایش 2 نتیجه