پیاز گل اگزالیس

غده یا ریزوم برای تکثیر این گیاه می باشد. ابتدا مختصری در مورد این گیاه برای شما شرح می دهیم.

مشخصات گل اگزالیس یا شبدر زینتی

گل اگزالیس با نام علمی Oxalis triangularisاست. این گیاه به تازگی وارد ایران شده و با نام های گیاه شبدر زینتی، گل پروانه‌ای، صلیب آهنی، شبدر بنفش، گل عشق و در بعضی از جاها نام گل اکسالیس جستجو و نامیده می شود.اگزالیس ها، بومی چندین کشور در جنوب آمریکای جنوبی هستند. از نظر عمر، ماندگاری چند سال دارند به شرطی که شرایط نگهداری مطلوب باشد این جنس متنوع از ۱۰۰ گونه مختلف می باشد. شامل طیف گسترده‌ای از گیاهان یکساله، چندساله و گرمسیری بوده که اکثر آنها از طریق پیاز تکثیر می شوند و معروف ترین گونه آن که طرفدار بسیار زیادی دارد، گونه اگزالیس بنفش می باشد.
خرید پیاز اگزالیس بنفش

اگزالیس بنفش یا اگزالیس تترا فیلا دارای رنگ بنفش سه گوش می باشد که در هنگام شب به خواب رفته، برگ های آن جمع می شود و در زمان رشد در زیر خاک، تولید پیاز، ریزوم یا غده می‌کند که به صورت فشرده ریزوم ها در هم پیچیده شده هستند. با جدا کردن هرکدام می توانید یک گلدان جدید را تشکیل دهید. کاری که ما برای فروش پیاز گل اگزالیس انجام دادیم این است که پیاز گل اگزالیس سالم و مرغوب را جمع‌آوری و آن را برای فروش در سایت قرار دادیم. برای خرید پیاز گل اگزالیس در تمام نقاط ایران می توان به سایت مراجعه و خرید نمایید

انواع اگزالیس های معروفاگزالیس بنفش، اگزالیس آرتیک، اگزالیس چوب زرشک یا اگزالیس سبز، اگزالیس لاتیفولیا، اگزالیس گیلانته آ و سایر وارتیه های دیگر.

در حال نمایش یک نتیجه