خرید پیاز گل
پیاز گل برای یک تولید کننده گل و گیاه می تواند از ضروریات باشد. اما این سوال پیش می آید که

پیاز گل از کجا تهیه کنم؟
آیا برای خرید باید به مرکز فروش پیاز گل در تهران در بازارهای گل فروشی مراجعه کنم؟ در شهرهایی همچون اصفهان چطور؟ آنجا نیز باید به مرکز فروش پیاز گل در اصفهان مراجعه کنم؟
خیر شما در هر جای ایران می توانید برای خرید و فروش اینترنتی پیاز گل به سایت ما مراجعه کرده و در هر نقطه که باشید این پیازها برای شما ارسال شود.

پیاز گل چیست؟
لازم است ابتدا در مورد گیاهان پیاز دار ایران، گلهای پیازی آپارتمانی و گلهای پیازی فضای باز پیش مقدمه ای بنویسیم تا شما اطلاعات درستی از گیاهانی که با پیاز گل تکثیر می شوند را بدانید.
[show_more more=مشاهده> less =بستن> color=#65cdd4  align=right size=100] پیازها در اصل غده هایی هستند که زمانی که گیاه از بین می رود در انتهای خاک به تغذیه رسانی گیاه می پردازند که سال های بعد این گیاه بوته رسانی می کنند باغبانها به اینها  گلهای پیازی نامیده و سوخ ، تکمه یا غدد ریشه را هم پیاز می نامند. گلهای پیازی معمولا گلهای بزرگی دارند در زیر بعضی از گلهایی که بصورت پیاز،  غده  و ریزوم رشد می کنند را نام می بریم:
پیاز گل نرگس، پیاز گل مریم که بصورت معطر وجود دارد، پیاز گل لیلیوم، پیاز زعفران، پیاز گل سنبل، پیاز گل اختر، پیاز گل زنبق، پیاز گل لاله ، پیاز گل اکسالیس، پیاز گل بلادونا، پیاز گل فریزیا، پیاز گل لیلی عنکبوتی یا ریزوم آن، غده گل صد تومانی، پیاز گل کوکب یا غده کوکب، پیاز گل گلایل و سایر گیاهان پیازی می باشد
پیاز مرغوب را از کجا بشناسیم : پیازهای مرغوب معمولا” درشت تر، بدون آسیب و زخم خوردگی، سفت و بدون لهیدگی و قارچ زدگی هستن

کاشت پیاز گل ها به چه صورت می باشد؟
کاشت پیازها بسیار ساده می باشد شما بعنوان کاربر خانگی یا گلخانه دار با روش هایی که در هر محصول قید کردیم براحتی می توانید پیازهای خود را چه در گلدان و چه در باغچه و مزارع کاشت نمایید اصل مهم در کاشت اکثر پیاز ها این است که آنها برای کاشت احتیاج به یک دوره خواب داشته سپس بعد از سپری شدن این دوره کاشت شوند.

فروش پیاز گل
فروش پیاز گل در انواع مختلف آنها در این شاخه انجام می شود. ما در سایت فروشگاهی انواع گلهای پیازی را در اختیار عموم قرار دادیم شما با مطالعه و استعلام قیمت پیاز گل و طبق موجود بودن آن می توانید روی هر کدام از محصولات کلیک کرده، مشخصات و ویژگیهای گلهای پیازی را مطالعه و با توجه به سلیقه خود برای خرید پیاز گل در فروشگاه اینترنتی بذر و پیاز گل بذرکو اقدام به خرید نمایید [/show_more]

در حال نمایش 31 نتیجه

پیاز گل آماریلیس (6)

پیاز گل اگزالیس (1)

پیاز گل زنبق (2)

پیاز گل لاله (2)

پیاز گل مریم (1)

پیاز گل نرگس (2)

پیاز لیلیوم (4)