پیاز گل لاله

پیاز گل لاله را برای تکثیر این گیاه استفاده می‌کنند. این گیاه پیازی یکی از جذاب ترین و زیباترین گل های بهاری است. آنها را معمولاً در پارک ها، باغچه ها،مزارع به صورت تجاری(به عنوان شاخه بریده )، سر سفره عید و در گلدان کشت می کنند.
فروش پیاز گل لاله

پیاز گل لاله در کشور ما به دو صورت وارداتی (پیاز گل هلندی) و بومی( پیاز گل لاله ایرانی) به فروش می رسد.پیاز گل لاله هلندی تنوع پذیری بسیار بالایی دارد؛ چون این کشور یکی از بزرگترین و بهترین تولید کننده ها ی پیاز گل لاله می باشد؛ و معمولاً پیاز هایی مرغوب با سایز ۱۲ سانتی متر،هیبرید و با تنوع پذیری می باشد.

زمان کاشت پیاز گل لالهزمان کاشت پیاز گل لاله معمولاً اواخر پاییز آغاز و تا اسفند ماه انجام می شود؛ چون مدت زمان لازم برای گلدهی باید با بهار آغاز شود.
خرید پیاز گل لاله

خرید پیاز گل لاله در اهداف کاشت، برای گلدان، مزارع و فروش عمده پیاز گل لاله خریداری می شود ما سعی کردیم بهترین کیفیت پیاز گل لاله را در بین همکاران ارائه دهیم و با ارائه راههای کاشت و طرز نگهداری پیاز گل لاله در سایت به شما آموزش های لازم را بدهیم تا بتوانید یک گیاه سالم و زیبا را پرورش دهید.

واقعیت های جالب از گل لاله

گل لاله تنوع بسیار بالا در حدود ۱۵۰ گونه دارد؛ اما در سراسر جهان بیش از سه هزار نوع گل لاله به طور طبیعی در کشت ژنتیکی وجود دارد؛ چون انواع جدیدی از لاله ها به طور منظم ایجاد می شود.
نماد گری لاله ها: لاله ها نمادی از عشق هستند. قرمزها نشانه عشق واقعی، سفیدها بخشش و صلح، بنفش ها سلطنت و…
قیمت گل لاله: در دهه ۱۶۰۰ میلادی قیمت یک گل لاله ده برابر درآمد یک سال یک کارگر بود.
به دلیل رنگ های گوناگون، اکثر گونه ها کاملاً متقارن هستند؛ یعنی شکوفه ها دارای سه گلبرگ و سه کاسبرگ هستند.
لاله ها خوراکی هستند از آنها برای تهیه نوشیدنی و آشپزی هم می توان استفاده کرد.

در حال نمایش 2 نتیجه