بذر کدو

بذر کدو علاوه بر مزه خوب، برای سلامتی نیز بسیار مفید می باشد. زمانی که یک کدو تنبل را مصرف می کنید، تخم کدو را دور نریزید.آنها خوشمزه و حاوی مواد مغذی مثل منیزیم، پروتئین، منگنز، روی، مس و غیره هستند. البته خیلی از ماها بذر کدو را مصرف می‌کنیم؛ اما فی الواقع از فواید آن بی‌اطلاع هستیم. در زیر ارزش غذایی تخم کدو تنبل و فواید بذر کدو تنبل را ذکر کردیم .
یک آنتی اکسیدان: بذر کدو حاوی ویتامین E که یک آنتی اکسیدان قوی است می باشد.
بازیابی سلولی: با وجود ویتامین ‏ Aدر بذر کدو تنبل آنها عمل بازیابی سلولی را به راحتی انجام می‌دهند.
تولید کلاژن:روی و سلنیوم موجود در تخم کدو، تولید کلاژن را تشدید می کند
کاهش کلسترول: از مهم ترین خواص کدو تنبل این مورد هست. پس نگران خوردن آن نباشید.

انواع بذر کدو

کدو ها دارای انواع مختلفی از تقسیم بندی هستند آنها را می توان هم از نظر ظاهری هم نوع زمانی کاشت تقسیم کرد.انواع نوع زمانی آنها به بذر کدو تنبل زمستانی و بذر کدو تنبل تابستانی معروف هستند. انواع مختلف ظاهری و گونه‌ای هم به بذر کدو آمریکایی، بذر کدو خورشتی، بذر کدو آجیلی، بذر کدو حلوایی، بذر کدو سبز، بذر کدو گرد،بذر کدو قورباغه‌ای، بذر کدو زرد، بذر کدو پوست کاغذی و سایر وارتیه ها ی مختلف تقسیم کرد.
خرید بذر کدو

بذر کدو در فروشگاه‌های اینترنتی  گل و گیاه عمدتاً برای مصارف کاشت فروخته می‌شود. دقت نمایید آنها برای خوردن نیستند چون به بذرها قارچکش یا آفت کش زده می شود. بذر کدو ها در انواع بذر کدو آمریکایی، بذر کدو هیبرید، و بذر کدو ارگانیک تقسیم بندی می شوند. که مارک ها و شرکت های معروف با نام بذر کدو خورشتی سمینس یک نمونه از آنهاست. ما در سایت برای خرید بذر کدو آن را با قیمت مناسبی برای مصرف کنندگان قرار داده ایم. قیمت بذر کدو با تناسب نوع شرکت و هیبرید بودن آن نرخ گذاری می شود. ما در سایت بهترین بذر کدو را برای مشتریان قرار داده‌ایم. وارتیه های کمیاب از شرق آسیا از شرکت های مطرح آمریکایی-تایلندی که می‌توانید برای فروش بذر کدو به ما اعتماد و خرید خود را ثبت کنید.

در حال نمایش 21 نتیجه