به باغبانی علاقه دارید و یا در شرایطی ساده‌تر از نگهداری گیاهان در محیط خانه لذت می‌برید و دوست دارید که مراحل رشد یک گیاه را از همان بدو جوانه زنی تماشا کنید. در این ‌صورت باید مراحل کاشت بذر گیاهان را تجربه نمایید. زیرا قرار است بذر هر گیاه مورد علاقه خودتان را در خاک باغچه و مزرعه و یا گلدان بکارید و در مراقبتی دوست‌داشتنی شاهد جوانه زنی تا رشد زیبای آن باشید. اما یک لحظه درنگ کنید!! برای این کار به بذر مناسب با کیفیت مطلوب نیاز دارید. می‌پرسید مگر بذر گیاهان نیز نوع مرغوب و نامرغوب دارند؟! حرفه‌ای که باشید، قطعاً می‌دانید که بذر مرغوب و نامرغوب هم داریم.
اگر علاقه به کاشت بذر گیاهان دارید و یا دوست دارید تا از انواع محصولات صیفی‌جات مانند گوجه، خیار، سیب‌زمینی و… در فضای خانه و یا مزرعه عمل آورید و حتی می‌خواهید گل زیبا تا درختی دیدنی را از همان بدو تولد کاشته باشید، در قدم اول نیاز به بذر با کیفیت مطلوب دارید. در بذرکو برای نیاز شما برنامه داریم. ما انواع بذرهای مرغوب با ضمانت رشدی مناسب و کامل را عرضه می‌کنیم. اما چطور این ماجرا را تضمین می‌کنیم؟
در گروه بذرکو قبل ‌از آنکه بذری را برای شما عرضه کرده باشیم، مراحل آزمایشگاهی متعددی طی شده‌ است. ما نمونه بذرها را در روش‌های اصولی می‌کاریم و با ایده‌های درست علمی پرورش می‌دهیم تا کیفیت رشد و جوانه زنی آنها را بررسی کنیم. در نهایت هر بذری که توانسته باشد از فیلتر سخت‌گیر بذرکو عبور کند، برای فروش در فضای سایت عرضه خواهد شد. به ‌این ‌ترتیب وقتی بذری را از ما تهیه می‌کنید، مطمئن هستید که قبلاً در نگاه کارشناسانی کارکشته پاسخی مثبت از آنها گرفته شده ‌است.
اما ماجرای هیجان‌انگیز پرورش گیاهان خانگی و گلخانه ای شما در این مرحله تمام نمی‌شود. اگر چه تمامی بذرهای عرضه شده در سایت بذرکو بالاترین استانداردهای کیفی را دارند و نمونه‌های آنها همگی سر از خاک درآورده‌اند؛ اما در نهایت این شما هستید که باید بذرها را در شرایطی اصولی با دقت مناسب و اجرای درست دستورالعمل‌های کاشت بکارید و مطابق با استانداردترین روش‌های داشت، نگهداری کنید.
متأسفانه در بسیاری از موارد شاهد شکست شما عزیزان در کاشت بذر گیاهان هستیم. در بسیاری از موارد عدم رعایت زمان کاشت، عدم استفاده از خاک مناسب و یا عدم تأمین شرایط محیطی مطلوب مانع از رشد بذرها می‌شوند. هر وقت بذری در دست دارید، به این فکر کنید که این دانه ریز یک موجود زنده است و باید در بهترین شرایط کاشته شود. برای این منظور می‌توانید از خدمات مشاوره‌ای گروه بذرکو نیز استفاده کنید. کارشناسان بذرکو آماده هستند تا در کنار عرضه بذرهای تست شده با کیفیت مرغوب به شما در نحوه کاشت اصولی و داشت مناسب آنها مشاوره‌های لازم را ارائه نمایند.