اگر به فکر داشتن باغچه‌ای زیبا در محیط باغ، حیاط خانه و یا فضای آپارتمانی هستید و یا می خواهید کشاورزی کارکشته و شاید گلخانه داری موفق باشید، باید مهارت خودتان در کاشت انواع بذر را محک بزنید. البته در قدم اول نیاز به بذرهایی مرغوب، اصیل، تازه و تضمین‌ شده دارید. شرکت‌های متعددی در سراسر جهان و حتی فضای داخل ایران برای تهیه انواع بذر فعالیت می‌کنند. گروه بذرکو سعی دارد تا محصولات عرضه شده در فضای سایت را از بهترین شرکت‌های خارجی و داخلی تولید کننده بذر تهیه نماید.

شاید در مراحل تهیه باغچه خانگی با مشکلات تهیه بذر مرغوب مواجه باشید، در این ‌میان قطعاً بارها می‌شنوید و یا می‌خوانید که بذر از شرکت‌های معتبر خارجی بهترین‌ها هستند. در این‌ میان نام چند برند مطرح نیز لیست خواهد شد. اما آیا تحت هر شرایطی لازم است تا از بذر شرکت‌های خارجی تهیه کنید؟

دقت کنید که تازه بودن بذر مهم‌ترین فاکتور موفقیت شما است. هر اندازه بذر تازه‌تر باشد، شانس موفقیت شما برای رشد گیاه نیز بالاتر است. چه در سطح فضای خانگی و یا در سطح گلخانه‌داری حرفه‌ای و حتی زراعت زمین‌های بزرگ کشاورزی نیاز به بذرهای مرغوب و تازه دارید. متأسفانه چرخه تازگی در تهیه بذر از شرکت‌های خارجی فراموش شده ‌است. گاهاً مسیر تأمین بذر از این شرکت‌ها پروسه زمانبری خواهد شد و در این مسیر کیفیت بذر تازه را از دست داده‌ایم.

بذرکو برنامه متفاوتی دارد. ما در گروه بذرکو نسبت ‌به کیفیت بذرها و تازگی آنها حساس هستیم. لذا برنامه جامعی برای تهیه‌ی بذر از بهترین شرکت‌های خارجی و داخلی داریم. بذرکو محصولات خود را تضمین می‌کند. البته در این تضمین نیاز به مهارت شما برای کاشت اصولی بذرها نیز دارد. هر اندازه بذر با کیفیت و مرغوب باشد، اگر پروسه کاشت و داشت مناسبی را طی نکند، قطعاً موفقیت جذابی به ‌دنبال ندارد. با این ‌وجود گروه بذرکو تمامی محصولات خود را تا یک هفته پس‌ از ارسال بذرها و قبل ‌از کاشته شدن آنها تضمین می‌کند. در صورت کاشته شدن، هیچ تضمینی برای مرجوعی بذرها نداریم. اما اگر تا یک هفته پس ‌از ارسال بذر هم‌چنان‌ که آنها را نکاشته‌اید، می‌توانید با هزینه خودتان تمامی محصولات خریداری شده را مرجوع کنید.