شرکت تولید کننده بذر گل های زینتی بناری در سال 1843 در ارفورت ( آلمان شرقی سابق ) تاسیس شد، که مرکز صنایع زینتی اروپا بود. پس از جنگ جهانی دوم، کسب و کار خانوادگی بناری به طور کامل توسط دولت سوسیالیستی خاتمه یافت و توسط فریدریش ارنست بنیاری Friedrich Ernst Benary به هان بازگردانده شد. و در سال 1946 ماندگار شد.فریدریش از ابتدا شروع به کار کرد و در کنار دوچرخه سواری در سراسر اروپا برای جمع آوری دانه برای کسب و کار جدیدش سفر کردبناری BENARY محصولات حرفه ای با کیفیت ما به تولید کنندگان و تولید کنندگان گیاهان جوان از طریق شبکه گسترده ای از توزیع کنندگان و کارگزاران در سراسر جهان ارائه می شود. امروز ما بیش از 85٪ دانه ها را به 120 کشور جهان صادر می کند.شرکت بناری هم اکنون سه مرکز پرورش در ایالات متحده، هلند و آلمان دارد!و یکی از 5 ارگان مهم تولید بذر در دنیا محسوب می شود.

شرکت بذرکو با خرید از نمایندگی مستقیم این شرکت در آلمان در ارتباط بوده و خوشحالیم عرض کنیم محصولات قابل ارائه این شرکت را در رتبه نخست در ایران پخش داریم.محصولاتی که بصورت نمایندگی مستقیم از این شرکت خرید می شود جزو مزایای خرید ماست چون نمایندگی ها جزو منشور اخلاقی موظف هستند بذرهای تازه و تاریخ جدید را به خریدارهای خود عرضه کنند (البته این مسئله را بازگو کنیم متاسفانه شاهد این هستیم که برخی همکاران با قیمت های پایین بذرهای مزایده ای تاریخ گذشته را از برخی فروشنده های بذر (غیر مستقیم ا زخارج کشور ) خریداری کرده و در بین گلکاران با قیمت های ارزان تر پخش می کنند) .

عمده محصولات این شرکت معتبر جهانی در سایت بصورت خرده فروشی میتوانید از سایت خرید نمایید اما فروش های همکار، عمده برای گلکاران، گلخانه دارها میتوانید با شماره سایت در تماس باشید تا لیست بذرها برای شما ارسال شود

نمایش 1–48 از 50 نتیجه