بذر گل انگشتانه دستکش روباه رنگ مخلوط پک خانگی

ویژگی ها:

 • بسته 0.5 گرمی شامل 4000 عدد بذر s1 هلندی
 • از سری بذر گل مناسب برای باغچه ها
 • گلهای معطر با ارتفاع حدود یک متری
 • رنگ های گل ها مخلوط از چند رنگ
 • تولید شرکت معتبر هلندی

قیمت اصلی 25000 تومان بود.قیمت فعلی 18000 تومان است.

جوانه زنی بالا

تست بذرها قبل از فروش

غیر تراریخته

فروش بذرهای ارگانیک و هیبرید

ارسال رایگان سفارش

سفارشات بالای 300 هزار تومان

بذر گل انگشتدانه: آیا تابحال به دنبال اضافه کردن یک گل جالب، شگفت انگیز و منحصر به فرد به منزل یا خصوصا باغچه خودتان بودید؟ در اینجا می خواهیم بذر انگشتانه مخلوط و میکس از شرکت همزادن را که با نام Digitalis Purpurea Excelsior Mixed Seed یا Lady’s Glove Seed نیز معروف است به شما معرفی کنیم . این بذرها که به آن گل دستکش روباه هم می گویند، یک مورد بسیار زیبا برای هر باغ یا باغچه فضای باز است و به راحتی می توانید آن را به صورت آنلاین از فروشگاه بذرکو خریداری کرد.

خرید بذر گل انگشتانه

بذر گل انگشتانه تنها روش تکثیر این گل می باشد.

عکس اینترنتی 4 عکس در یک قاب از گلهای رنگارنگ و مخلوط گل انگشتانه

با توجه به عکس ها و توضیحاتی که بالا دادیم اگر به دنبال خرید بذر گل انگشتانه علاقه دارید، قطعا سایتهای زیادی هستند که  که می توانید آنها را به صورت آنلاین خریداری کنید. فروشندگان بذراینترنتی آنلاین، مثل بذرکو، گزینه های بسیار متنوعی را برای خرید این بذرها ارائه می دهند.

هنگام خرید بذر دستکش روباه ، مهم است که  ابتدا تحقیقات خود را انجام دهید و مطمئن شوید که بذرهای با کیفیت بالا دریافت می کنید. بررسی کنید آیا فروشگاه مورد نظر سابقه خوبی دارد یا نه. همچنین بهتر است نظرات مشتریانی که قبلا” خرید کردند را بخوانید تا بتوانید تصمیم درستی از خرید بذر داشته باشید.

قیمت بذر digitalis purpurea excelsior mixed

قیمت بذر گل انگشتانه مخلوط (digitalis purpurea excelsior mixed) بسته به اینکه از کجا می خرید، تعداد در بسته یا وزن آن چقدر می باشد و در نهایت کیفیت و تازگی آن ممکن است متفاوت باشد. اما یک مسئله را در نظر بگیرید ، هر چه مقدار بذر بیشتری بخرید، قیمت هر بذر ارزان تر خواهد بود. ما در فروشگاه آنلاین بذرکو قیمت رقابتی برای بذر گل انگشتانه و سایر بذر گل قرار داده ایم.

درباره Digitalis Purpurea Excelsior

Digitalis Purpurea Excelsior که با نام های Thimble Flower یا Foxglove نیز شناخته می شود، یک گل دوساله خیره کننده است که خوشه های بلندی از گل های لوله ای شکل در سایه های صورتی، بنفش، سفید و زرد تولید می کند. این گل ها مورد علاقه زنبورها و مرغ مگس خوار هستند و آنها را به انتخابی عالی برای باغچه و باغ شما می باشد.

این گل ها حدود 60 سانتی متر الی 1 ونیم متر (2 الی 5 فوت) ارتفاع دارند و سایه جزئی را به آفتاب کامل ترجیح می دهند. در مورد ترکیب خاک هم، خاک با زهکشی خوب و غنی از مواد آلی را ترجیح می دهند. گل های انگشتانه یال دستکش روباه، نگهداری نسبتاً کمی دارند و می توان آنها را در ظروف یا مستقیماً در زمین پرورش داد.

 • اخطار درباره سمی بودن بذرهای انگشتانه

هنگام خرید بذر انگشتانه مخلوط، حتما” توجه داشته باشید که این بذرها سمی هستند. حتما آنها را دور از دسترس کودکان و حیوانات خانگی قرار دهید. علاوه بر این، اگر بذرها را در باغچه خود کاشت می کنید باید توجه داشته باشید این بذرها باید در پاییز یا اوایل بهار کاشته شوند و برای جوانه زدن نیاز به یک دوره سرمادهی بذر دارند که ما قبلا” این کار را تقریبا” برای بذرها قرار دادیم چون بذرها در یخچال نگاهداری می شوند و شوک سرما به بذرها وارد شده و آماده کاشت هستند.

 • علت نام گذاری گل به نام های دستکش و انگشت در چیست؟

Lady’s Glove  یا Digitalis Purpurea بدلیل شکل گلها که شبیه انگشتان دستکش هستند نامگذاری شده است. این گل ها قرن ها مورد علاقه گلکاران حرفه ای بوده و برای مصارف دارویی نیز استفاده می شده است.

 • چرا با نام بذر دستکش روباهی معروف هست؟

درزبان انگلیسی این گل را با نام Foxglove می نامند، به دلیل شکل گل‌ها و اعتقاد به این که روباه‌ها گل‌ها را روی پنجه‌های خود می‌بندند تا مخفیانه طعمه‌های خود را ببینند، نام‌گذاری شده است. در حالی که این فقط یک افسانه است باور نکنید پس!!، بهرحال این گل ها هنوز هم  که هنوزه از بهترین گل های زیبا و منحصر به فرد برای هر گل دوستی هستند.

راهنمای کامل کاشت بذر انگشتانه

کاشت بذرها هم در باغچه هم در گلدان برای علاقمندان وجود داد پس ما بصورت کامل برای هر دو بصورت جدا، راهنمای کاشت قرار دادیم تا براحتی بتوانید پرورش بدهید:

راهنمای کاشت بذر انگشتانه در باغچه

اگر به کاشت بذر انگشتانه Digitalis Purpurea Excelsior seed علاقه دارید، در اینجا یک راهنمای کامل برای کمک به شما برای شروع وجود دارد این راهنما برای باغچه می باشد:

 1. قسمتی از باغچه را برای کاشت شروع انتخاب کنید که دارای سایه جزئی تا آفتاب کامل باشد و خاکی با زهکشی خوب داشته باشد.
 2. بذرها را در پاییز یا اوایل بهار بکارید و با یک لایه نازک خاک بپوشانید حدود یک لایه نازک حدود نیم سانتی متر کافی هست.
 3. بذرهای ما نیاز به سرمادهی ندارند ولی بصورت کلی  به یک دوره سرمادهی برای جوانه زدن نیاز دارد. این کار را می توانید با قرار دادن بذرها در یک کیسه پلاستیکی با یک حوله کاغذی مرطوب و نگهداری آنها در یخچال به مدت 4-6 هفته به دست آورد.
 4. هر روز آبیاری خیلی سبک کنید طوری که بذرها با فشار آب به درون خاک نفوذ نکند.

کاشت بذر انگشتانه در گلدان

در نظر داشته باشید ماهیت این گل در اصل برای باغچه می باشد اما اگر علاقمند بر پرورش آن در گلدان دارید به روش زیر اقدام کنید.

Digitalis purpurea که به نام دستکش روباه نیز شناخته می شود، یک گیاه دوساله زیبا است که بومی اروپاست. به خاطر خوشه های بلند گل های زنگوله ای اش که می توانند ظرافتی را به هر باغی اضافه کنند، محبوب است. اگر می خواهید این گل را در باغ خود پرورش دهید، می توانید با کاشت بذر آن در گلدان شروع کنید. در اینجا راهنمای نحوه انجام آن است:

مواد:

 • بذرهای خریداری شده از بذرکو
 • خاک گلدان
 • گلدان ها
 • آب پاش
 • کود

مراحل:

 1. گلدانی را انتخاب کنید که حداقل 15 سانتی متر عمق داشته باشد و دارای سوراخ های زهکشی در پایین باشد. گلدان را با خاک گلدان پر کنید و حدود 3 سانتی متر فضا در قسمت بالا باقی بگذارید.
 2. با استفاده از آبپاش خاک را با آب مرطوب کنید. اطمینان حاصل کنید که خاک به طور یکنواخت مرطوب است، اما خیس نیست.
 3. بذرهای Digitalis purpurea را روی سطح خاک بکارید و آنها را با فاصله حدود 3 سانتی متر از یکدیگر فاصله قرار دهید. بذرها را به آرامی در خاک فشار دهید، اما آنها را خیلی عمیق نگذارید حدود نیم سانتی متر کافی می باشد.
 4. گلدان را با یک پوشش پلاستیکی یا یک درب پلاستیکی شفاف بپوشانید تا یک گلخانه کوچک ایجاد کنید. این به مرطوب و گرم نگه داشتن خاک کمک می کند که برای جوانه زنی بذر ضروری است.
 5. گلدان را در مکانی گرم و روشن اما دور از نور مستقیم خورشید قرار دهید. دمای ایده آل برای جوانه زنی بذر بین22 الی 27 درجه سانتی گراد می باشد.
 6. خاک را هر زمان که احساس کردید خشک می شود را آبیاری کنید، اما مراقب باشید بیش از حد آبیاری نکنید. آب زیاد باعث پوسیدگی دانه ها می شود.
 7. هنگامی که نهال ها بیرون آمدند و چند برگ رشد کردند، پوشش پلاستیکی یا درب آن را بردارید. این به نهال ها کمک می کند تا به هوای بیرون از گلخانه کوچک عادت کنند.
 8. به آبیاری منظم نهال ها ادامه دهید و هر دو هفته یکبار با کود متعادل به آنها کود دهید. هنگامی که نهال ها به حدود 10 سانتی متر بلند شدند، آنها را به گلدان بزرگتر یا بیرون از باغ خود انتقال بدهید.
 9. برای انتقال نهال ها، در گلدان جدید یا بستر باغچه حفره ای حفر کنید و نهال را با دقت به همراه توپ ریشه اش به داخل سوراخ منتقل کنید. ریشه ها را با خاک بپوشانید و گیاه را کاملا آبیاری کنید.
 10. در باغچه، گلهای Digitalis purpurea سایه جزئی را به آفتاب کامل و خاک با زهکشی خوب ترجیح می دهد. گیاهان را به طور منظم آبیاری کنید و در طول فصل رشد ماهی یک بار به آنها کود دهید.
 11. با این مراحل ساده می توانید به راحتی انگشتانه را از بذرها در گلدان پرورش دهید و از گل های زیبای آن در باغ خود لذت ببرید.
وزن 1 گرم
عمر

چند ساله

درجه بندی کاشت

آسان

رنگ

MIX(مخلوط)

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “بذر گل انگشتانه دستکش روباه رنگ مخلوط پک خانگی”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما باید وارد حساب خود شده باشید تا قادر به اضافه کردن تصاویر در نظرات باشید.