بذر انگور هورز کراچی انگوری خاص با دانه های بسیار درشت

دسته بندی: ,
برچسب ها:

ویژگی ها:

  • از سری بذرهای انگور کمیاب
  • مناسب برای تازه خوری و نوشیدنی ها
  • مقاومت بالا به بیماری ها
  • جوانه زنی بعد از سه هفته
  • قوه نامیه بین 60 الی 70 درصد تست شده

قیمت اصلی 25000 تومان بود.قیمت فعلی 18000 تومان است.

جوانه زنی بالا

تست بذرها قبل از فروش

غیر تراریخته

فروش بذرهای ارگانیک و هیبرید

ارسال رایگان سفارش

سفارشات بالای 300 هزار تومان

بذر انگور هورز کراچی یا هوراس کراچی که به اشتباه در سایتها با نام هوروز کاراشی نوشته و خوانده می شود ازسری بذر میوه پرطرفدار می باشد که برای کشت استفاده می شود. این بذرها به دلیل کیفیت استثنایی خود شناخته شده اند و در بین انگورکاران و علاقه مندان محبوبیت پیدا کرده اند. بذر انگور هورز کراچی (Grape Horace karachi) با ویژگی های منحصر به فرد و پتانسیل امیدوارکننده خود، فرصتی عالی برای کسانی که علاقه مند به پرورش انگور با کیفیت بالا هستند، ارائه می دهد. در این مقاله، ویژگی ها، فواید و در دسترس بودن بذر انگور هورز کراچی (Grape Horace karachi) را بررسی خواهیم کرد. اینگونه از انگور بدلیل آبدار بودن مناسب برای انواع نوشیدنی و تازه‌خوری می‌باشد.

 

ویژگی ها و فواید دانه های انگور هورز کراچی

انگور هورز کراچی (Grape Horace karachi)  دارای چندین ویژگی و فواید قابل توجه هستند که آنها را به انتخابی جذاب برای کشت انگور تبدیل می کند:

عملکرد با کیفیت بالا: گونه انگور هوراس به دلیل کیفیت میوه استثنایی خود مشهور است. بذرها انگورهایی تولید می کنند که خوشه هایی از انگورهای خوشمزه و آبدار با ترکیبی متعادل از شیرینی و اسیدیته تولید می کنند. شراب حاصل از انگور هوراس اغلب بسیار مورد توجه است.

مقاومت در برابر بیماری: یکی از مزایای کلیدی دانه های انگور هوراس کراچی مقاومت آن در برابر بیماری های رایج انگور مانند سفیدک پودری و سفیدک کرکی است. این مقاومت به کاهش نیاز به کاربرد گسترده آفت کش کمک می کند و گیاهان سالم تر و انگور با کیفیت بالاتر را تضمین می کند.

سازگاری: دانه های انگور هوراس کراچی یا هورز کراچی  به دلیل سازگاری با شرایط مختلف رشد شناخته شده اند. آنها می توانند در هر دو آب و هوای گرم و سرد رشد کنند و برای کشت در مناطق مختلف مناسب هستند. این سازگاری جذابیت آنها را برای پرورش دهندگان در سراسر جهان افزایش می دهد.

بهره وری: رقم Grape Horace به دلیل بهره وری بالا شناخته شده است. انگورهای تولید شده از این دانه ها خوشه های فراوانی از انگور تولید می کنند که برداشت پرباری را برای پرورش دهندگان انگور تضمین می کند. این ویژگی، دانه های انگور هوراس کراچی را به یک انتخاب عالی برای کشت تجاری انگور تبدیل می کند.

 

خرید دانه انگور هوراس کراچی

اگر علاقه مند به خرید دانه انگور هوراس کراچی هستید، چندین گزینه در دسترس است:

نهالستان های محلی و تامین کنندگان بذر: با نهالستان های محلی یا تامین کنندگان بذر متخصص در انواع انگور مشورت کنید. آنها ممکن است بذر انگور هوراس کراچی را در انبار داشته باشند یا می توانند آنها را برای شما تهیه کنند.

خرده فروشان آنلاین بذر: خرده فروشان آنلاین معتبر بذر را که طیف گسترده ای از دانه های انگور را ارائه می دهند، بررسی کنید. با استفاده از کلمات کلیدی مانند “خرید دانه انگور هوراس کراچی” یا “هورز کراچی” جستجو کنید تا منابع قابل اعتماد را بیابید. اطمینان حاصل کنید که یک فروشنده معتبر با نظرات مثبت مشتریان را انتخاب کرده اید. همچنین فروشگاه بذرکو این اطمینان را به شما می دهد که بذرها کاملا تازه و با اصالت کامل در اختیار شما قررا دهد لذا می توانید از فروشگاه ما خرید نمایید.

 

قیمت و در دسترس بودن دانه انگور هوراس کراچی Grape Horace karachi

قیمت بذر انگور هوراس کراچی  Grape Horace karachi  بسته به عواملی مانند کیفیت، کمیت و فروشنده می تواند متفاوت باشد. به طور متوسط، یک بسته بذر  انگور هوراس کراچی حاوی تقریباً 10 تا 20 دانه ممکن است از 10 تا 20 دلار در سایتهای خارجی متغیر باشد. قیمت ها ممکن است به صورت فصلی و به دلیل تقاضای بازار در نوسان باشد. اما در فروشگاه بذرکو ما این بذر را با بهترین قیمت برای شما عرضه کرده‌ایم.

در مورد در دسترس بودن، بذر انگور هوراس کراچی ممکن است در طول فصل کاشت انگور به راحتی در دسترس باشد، که بسته به منطقه متفاوت است. توصیه می شود برای به روزترین اطلاعات در مورد در دسترس بودن بذر با تامین کنندگان محلی یا خرده فروشان آنلاین مشورت کنید.

 

آموزش کاشت گام به گام بذر هوراس کراچی Grape Horace karachi

قطعا! کاشت بذر می تواند یک تجربه مفید و لذت بخش باشد. در اینجا یک راهنمای گام به گام در مورد نحوه کاشت دانه انگور هوراس کراچی آورده شده است:

قبل از شروع کاشت لوازم خود را جمع آوری کنید: به دانه های انگور هوراس کراچی، سینی بذر یا گلدان های کوچک، مخلوط شروع بذر یا خاک گلدان، قوطی آبیاری یا بطری اسپری و برچسب نیاز دارید.

دوره سرمادهی بذر:

قبل از شروع بذرها را لابلای یک دستمال کاغذی نسبتا” کمی مرطوب قرار داده و درون یک زیپ پک درون یخچال به مدت 30 روز قرار دهید تا بذرها دوره خواب و سرمادهی را طی کنند.

سینی ها یا گلدان های بذر را آماده کنید:

سینی ها یا گلدان ها را با مخلوط شروع بذر یا خاک گلدان پر کنید. اطمینان حاصل کنید که خاک مرطوب است اما بیش از حد اشباع نشده است. سطح را صاف کنید و به آرامی آن را فشار دهید تا یک پایه محکم اما فشرده ایجاد نشود.

 

بذرها را بکارید: با انگشت یا مداد، فرورفتگی ها یا سوراخ های کوچکی در خاک ایجاد کنید. یک دانه انگور هوراس کراچی را در هر سوراخ قرار دهید و سپس دانه ها را به آرامی با یک لایه نازک خاک بپوشانید. برای اطمینان از تماس خوب بذر با خاک، خاک را به آرامی فشار دهید.

سینی ها یا گلدان ها را برچسب بزنید:

برای شناسایی دانه های انگور هوراس کراچی از برچسب استفاده کنید. تاریخ کاشت و هر گونه اطلاعات اضافی را که می خواهید یادداشت کنید، مانند منبع بذر یا رقم، یادداشت کنید.

بذرها را آبیاری کنید:

از یک لیوان یا ظرف آب پاش آبیاری یا بطری اسپری برای مرطوب کردن یکنواخت خاک استفاده کنید. از آبیاری بیش از حد خودداری کنید، زیرا آب اضافی می تواند منجر به پوسیدگی شود. محیطی دائماً مرطوب اما بدون آب برای بذرها حفظ کنید.

محیط مناسب را فراهم کنید:

سینی ها یا گلدان ها را در مکانی گرم با نور غیر مستقیم خورشید یا زیر نورهای رشد قرار دهید. دمای ایده آل برای جوانه زدن دانه های انگور هوراس کراچی حدود 70-75 درجه فارنهایت (21-24 درجه سانتی گراد) است.

نظارت و حفظ رطوبت: به طور منظم خاک را بررسی کنید و زمانی که شروع به خشک شدن کرد، آبیاری کنید. از یک بطری اسپری یا جریان ملایم آب برای جلوگیری از جابجایی دانه ها یا ایجاد آسیب استفاده کنید.

 

نتیجه:

بذرهای انگور هوراس کراچی فرصتی را برای پرورش دهندگان انگور و علاقه مندان فراهم می کند تا انگورهای با کیفیت بالا با عملکرد عالی و مقاومت در برابر بیماری ها را کشت کنند. سازگاری و بهره وری آنها آنها را به یک انتخاب جذاب برای کشت انگور تجاری و سرگرمی تبدیل می کند. برای خرید بذرهای انگور هوراس کراچی Grape Horace karachi ، نهالستان های محلی، خرده فروشان آنلاین بذر معتبر را بررسی کنید و از انجمن ها و انجمن های پرورش دهندگان انگور راهنمایی بخواهید. به یاد داشته باشید که هنگام خرید عواملی مانند کیفیت، کمیت و شهرت فروشنده را در نظر بگیرید. از سفر پرورش انگور هوراس خود و لذت بردن از میوه های خوشمزه آنها لذت ببرید.

عمر

چند ساله

بسته بندی

بسته 10 عددی

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “بذر انگور هورز کراچی انگوری خاص با دانه های بسیار درشت”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما باید وارد حساب خود شده باشید تا قادر به اضافه کردن تصاویر در نظرات باشید.