بذر میوه کمیاب ژوستابری با اصالت کامل واریته

برچسب ها:

ویژگی ها:

 • بذرهای ژوستابری : کیفیت عالی برای باغ شما
 • میوه Jostaberry: ترکیبی از انگور فرنگی سیاه و انگور فرنگی
 • غنی از طعم و مواد مغذی: ویژگی های منحصر به فرد
 • ایده آل برای هر آب و هوایی: ژوستابری را در باغ خود پرورش دهید
 • لذت های آشپزی در انتظار شماست: کاربردهای میوه های جوستابری را کاوش کنید
 • لذت رشد جوستابری از دانه ها را تجربه کنید
 • سفر باغبانی خود را با دانه ها و میوه های Jostaberry ارتقا دهید.

در این سرفصل‌های مختصر، ماهیت خرید بذر ژوستابری را به تصویر می‌کشیم،  میوه ژوستابری کیفیت برتر، طعم منحصر به فرد، سازگاری با اقلیم‌های مختلف، تطبیق پذیری آشپزی، لذت رشد آن‌ها از دانه‌ها و پیشرفت کلی آن‌ها در تجربه باغبانی شما را برجسته می‌کنیم.

قیمت اصلی 28000 تومان بود.قیمت فعلی 19000 تومان است.

جوانه زنی بالا

تست بذرها قبل از فروش

غیر تراریخته

فروش بذرهای ارگانیک و هیبرید

ارسال رایگان سفارش

سفارشات بالای 300 هزار تومان

به فروشگاه بذرکو، فروشگاه اینترنتی کشاورزی مورد اعتماد شما خوش آمدید. ما در اینجا با مجموعه ای کامل از بذر بری در خدمت شما هستیم. در این محصول قرار است یکی از انواع بری ها با نام بذر ژوستابری (Jostaberry seed) در این مقاله به بررسی دنیای جذاب جوستابری می پردازیم و اطلاعات ضروری در مورد معرفی آن، نام علمی، مناطق بومی، اندازه گیاه، ویژگی های میوه، مناطق آب و هوایی ایده آل برای کشت، خواص همه کاره میوه و … راهنمای جامع گام به گام کاشت بذر جوستابری. آماده شوید تا پتانسیل این دانه های استثنایی را باز کنید و تجربه باغبانی خود را ارتقا دهید.

 

آشنایی با ژوستابری (Jostaberry)

بذر ژوستابری یکی از بهترین گزینه‌ها برای پرورش این گیاه یا درختچه می‌باشد که با خرید بذر از فروشگاه بذرکو می‌توانید با اطمینان از اصالت، آن را تهیه نمایید.

میوه‌های ژوستابری در یک درخت که به شکل گوشواره‌ای آویزان شده و آماده برای برداشت هستند.

ژوستابری (Jostaberry) که با نام علمی Ribes  nidigrolaria شناخته می شود، میوه ای منحصر به فرد است که از آمیختگی توت سیاه (Ribes nigrum) و انگور فرنگی (Ribes uva-crispa) حاصل می شود. این بهترین ویژگی های هر دو گیاه مادر را به نمایش می گذارد و ترکیبی لذیذ از طعم ها و مزایای فراوانی برای سلامتی را ارائه می دهد.

 

منطقه بومی و اندازه گیاه

ژوستابری (Jostaberry) بومی آلمان است، جایی که برای اولین بار در دهه 1970 توسعه یافت. این گیاه دارای رشد قوی است و معمولاً به ارتفاع 4 تا 6 فوت (1.5 متر) می رسد و به عرض مشابهی گسترش می یابد. شاخه های محکم و خاردار آن دارای شاخ و برگ سبز تیره است که به ارزش زینتی گیاه می افزاید.

 

خواص میوه ژوستابری

میوه های جوستابری یک لذت بصری هستند که دارای پوست مشکی براق و شکلی چاق و گرد است که یادآور مویز سیاه است. آنها تعادل دلپذیری از شیرینی و لطافت دارند که آنها را برای مصرف تازه یا کاربردهای آشپزی لذت بخش می کند. توت ها بزرگتر از توت سیاه معمولی هستند و بافت کمی نرم تری دارند که آنها را برای دستور العمل های مختلف همه کاره می کند.

 

منطقه آب و هوا و شرایط رشد

گیاهان ژوستابری (Jostaberry) به دلیل سازگاری با طیف گسترده ای از مناطق آب و هوایی شناخته شده اند. آنها در مناطق معتدل رشد می کنند، از جمله مناطق سختی USDA 3 تا 7. آنها می توانند هم نور کامل و هم سایه جزئی را تحمل کنند، اگرچه تمایل دارند با افزایش قرار گرفتن در معرض نور خورشید میوه بیشتری تولید کنند. گیاهان ژوستابری (Jostaberry) نسبتاً کم نگهداری هستند و می توانند با انواع مختلف خاک سازگار شوند، به شرطی که خاک زهکشی خوبی داشته باشد.

 

خواص و کاربردهای میوه جوستابری

میوه ژوستابری (Jostaberry) دارای مشخصات تغذیه ای چشمگیر است. این منبع غنی از ویتامین ها، به ویژه ویتامین C و ویتامین K، و همچنین آنتی اکسیدان ها و فیبر رژیمی است. این اجزا به سلامت و رفاه کلی کمک می کنند. میوه های جوستابری را می توان به صورت تازه میل کرد، به سالاد اضافه کرد، در کیک ها پخت، به مربا یا ژله تبدیل کرد، یا در اسموتی ها و سس ها استفاده کرد. مشخصات طعم منحصر به فرد آنها به انواع خلاقیت های آشپزی عمق و پیچیدگی می بخشد.

 

راهنمای گام به گام کاشت بذر جوستابری

 1. دانه ها را آماده کنید:

بذر ژوستابری (Jostaberry) با کیفیت بالا را از یک منبع معتبر تهیه کنید. بذرکو در این زمینه می تواند به شما کمک کند و برای خرید بذر ژوستا بری می توانید از همین صفحه اقدام به خرید نمایید.

بذرها را به مدت 24 ساعت در آب با دمای اتاق خیس کنید تا جوانه زنی بهتر شود.

محل کاشت را انتخاب کنید:

یک منطقه آفتابی یا نیمه سایه در باغ خود با خاکی با زهکشی خوب انتخاب کنید. منطقه را از علف های هرز و سنگ ها پاک کنید تا فضای کاشت تمیزی فراهم شود.

 1. کاشت در گلدان:

یک گلدان یا ظرف را با مخلوط گلدانی با زهکشی خوب پر کنید. بذرهای خیس شده جوستابری را در عمق تقریباً 1/4 اینچ (نیم  الی 1 سانتی متر) در خاک بکارید. بذرها را به آرامی با خاک بپوشانید و به آرامی فشار دهید تا از تماس خوب با خاک اطمینان حاصل کنید.

 1. کاشت در باغ:

یک سوراخ در خاک آماده شده باغچه به عمق تقریباً 1/4 اینچ (نیم الی 1 سانتی متر) حفر کنید. دانه های جوستابری خیس شده را در سوراخ قرار دهید و روی آنها را با خاک بپوشانید و آنها را کمی فشار دهید البته با احتیاط که به بذرها آسیب نرسد.

 1. آبیاری و مراقبت:

پس از کاشت، خاک را به طور کامل آبیاری کنید تا از سطح رطوبت مناسب اطمینان حاصل کنید. رطوبت را در طول دوره جوانه زنی حفظ کنید، اما از آبیاری بیش از حد خودداری کنید، زیرا می تواند منجر به پوسیدگی شود. رطوبت خاک را به طور مرتب کنترل کنید و در صورت نیاز آبیاری کنید، به ویژه در دوره های خشک. برای کمک به حفظ رطوبت، سرکوب علف های هرز و تنظیم دمای خاک، اطراف پایه گیاهان ژوستابری (Jostaberry) را مالچ کنید.

 1. جوانه زنی و مراقبت از نهال:

دانه‌های جوستابری معمولاً در عرض چند هفته جوانه می‌زنند، اما ممکن است در برخی موارد بیشتر طول بکشد. صبور باشید و مراقبت کافی ارائه دهید. پس از بیرون آمدن نهال ها، در صورت لزوم آنها را هرس کنید و قوی ترین و سالم ترین گیاهان را با فاصله 4 تا 6 فوت (هر فوت 30 سانتی متر می‌باشد) بین هر بوته باقی بگذارید. از نهال های جوان در برابر دماهای شدید، یخ زدگی و آفات محافظت کنید. در صورت نیاز، از پارچه باغچه یا پوشش محافظ در ماه های سردتر استفاده کنید.

 1. نگهداری و هرس:

گیاهان ژوستابری (Jostaberry) را در طول فصل خواب، معمولاً در اواخر زمستان یا اوایل بهار، هرس کنید تا شاخه های مرده یا آسیب دیده را جدا کرده و شکل دلخواه خود را حفظ کنید. به طور منظم گیاهان را از نظر آفات یا بیماری ها بازرسی کنید و اقدامات مناسب را برای رفع سریع هر گونه مشکل انجام دهید. در فصل بهار از کودهای آلی یا کمپوست در اطراف پایه گیاهان برای تامین مواد مغذی اضافی استفاده کنید.

 1. برداشت میوه جوستابری:

گیاهان جوستابری معمولاً پس از دو تا سه سال شروع به میوه دادن می کنند. توت ها را زمانی برداشت کنید که کاملاً رسیده و رنگ مشکی عمیق و براقی داشته باشند. توت ها را به آرامی بچینید، از فشار دادن یا دست زدن بیش از حد که ممکن است به میوه های ظریف آسیب برساند، خودداری کنید. فوراً از توت های تازه لذت ببرید یا از آنها در خلاقیت های مختلف آشپزی استفاده کنید.

با پیروی از این دستورالعمل های گام به گام، می توانید با موفقیت بذر ژوستابری (Jostaberry) را بکارید و کشت کنید و در نهایت از برداشت فراوان توت های خوشمزه و مغذی لذت ببرید. طعم های منحصر به فرد و مزایای سلامتی ژوستابری (Jostaberry) را در باغ و تلاش های آشپزی خود بپذیرید.

مراقبت از زمستان:

گیاهان جوستابری عموماً مقاوم هستند و می توانند دمای سرد را تحمل کنند. با این حال، ارائه مقداری محافظت در زمستان می تواند به سلامت کلی آنها کمک کند.

قبل از شروع زمستان، یک لایه مالچ ارگانیک در اطراف پایه گیاهان بمالید تا ریشه ها را عایق کرده و از آنها در برابر دمای انجماد محافظت کند.

استفاده از کرفس یا پتوی یخبندان را برای پوشاندن گیاهان در طول دوره های سرمای شدید در نظر بگیرید، به خصوص اگر در منطقه ای با زمستان های سخت زندگی می کنید.

لذت بردن از میوه ها:

هنگامی که گیاهان ژوستابری (Jostaberry) شما بالغ شدند و شروع به تولید میوه کردند، انتظار چشیدن طعم توت های خوش طعم ارزش انتظار را دارد.

توت های رسیده را زمانی که سیاه تیره می شوند و ظاهری پر و آبدار دارند، برداشت کنید.

از میوه های ژوستابری (Jostaberry) به صورت تازه لذت ببرید، آنها را به سالاد میوه اضافه کنید، مربا یا ژله خوشمزه درست کنید، یا آنها را در محصولات پخته شده و دسرهای مورد علاقه خود بگنجانید.

دستور العمل های مختلف را آزمایش کنید و از ترکیب منحصر به فرد شیرینی و لطافتی که ژوستابری (Jostaberry) به خلاقیت های آشپزی شما می آورد لذت ببرید.

نتیجه:

بذرهای ژوستابری (Jostaberry) فرصتی برای رشد یک میوه قابل توجه است که ترکیبی از بهترین ویژگی های توت سیاه و انگور فرنگی است. گیاهان ژوستابری (Jostaberry) با سازگاری با مناطق مختلف آب و هوایی، مزایای تغذیه‌ای و کاربردهای متنوع در آشپزخانه، افزودنی عالی برای هر باغی هستند. با پیروی از راهنمای گام به گام ما، می توانید با موفقیت بذر ژوستابری (Jostaberry) را بکارید و پرورش دهید و لذت رشد محصول پربار خود را تجربه کنید. از bazrco، فروشگاه اینترنتی بذر مورد اعتماد خود دیدن کنید تا دانه های جوستابری ممتاز ما را کشف کنید و سفری هیجان انگیز از باغبانی و لذت آشپزی را آغاز کنید.

وزن نامعلوم
عمر

چند ساله

درجه بندی کاشت

آسان

بسته بندی

بسته 5 عددی

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “بذر میوه کمیاب ژوستابری با اصالت کامل واریته”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما باید وارد حساب خود شده باشید تا قادر به اضافه کردن تصاویر در نظرات باشید.