نهال موز پا کوتاه کاوندیش

ویژگی ها:


  • خرید نهال موز پا کوتاه کاوندیش
  • نهال کاوندیش 3 الی 4 ماهه کاوندیش
  • اندازه حدودی طبق عکسها می باشد
  • بالغ شدن و میوه دهی تنها در یکسال
  • کیفیت بالای نهال ها
  • ارسال شهرستان با اتوبوس هفته ای یکبار ارسال داریم (پس کرایه)
  • ارسال تهران با اسنپ 


220000 تومان

ناموجود

جوانه زنی بالا

تست بذرها قبل از فروش

غیر تراریخته

فروش بذرهای ارگانیک و هیبرید

ارسال رایگان سفارش

سفارشات بالای 300 هزار تومان


نهال موز پا کوتاه کاوندیش

موز کاوندیش اولین بار در سال 1834 توسط یک کشیش در خانه ای با شکوه که الان بعنوان پارک مصنوعی شناخته می شود. به انگلستان آورده شد، این گیاه به ویلیام کاوندیش، ششمین دوک اهدا شد، که آنها را در گلخانه های خود کشت داد و سپس آنها را به نام خویش نامید. اکنو در تمام دنیا نهال موز کاوندیش بصورت تجاری پرورش می دهند زیرا یکی از بهترین و کاربردترین واریته های موز می باشد و دلیل آن پاکوتاه (کوتاهی قد آن است) قد موز کاوندیش تا 2 متر رشد کرده. این موز پاکوتاه در شرایط ایده آل از زمان بذر تا بلوغ در یک سال به میوه دهی می رسد (خارق العاده نیست واقعا”) . شرکت بذرکو یکی از فروشندگان این نهال موز است ما سعی کردیم نهال های با کیفیت را به سراسر ایران ارسال کنیم عکسی که در اینجا قرار دادیم نمونه نهال است ممکن است با توجه به شرایط هر نهال با هم متفاوت باشند در نظر بگیرید نهال موز پاکوتاه ارسالی شما حدود 10 الی 20 درصد با عکس یا برگهای کمتر یا بیشتر دارد. همچنین با توجه به حساس بودن آن حتما” باید با اتوبوس ارسال شود. لذا در هفته یک بار سفارش ها جمع آوری و به ترمینال مسافربری آزادی برده شده و از آنجا ارسال می کنیم لذا پس کرایه می شود پس بابت این موضوع شما هزینه اتوبوس را همانجا پرداخت خواهید کرد.

نهال موز کاوندیش

نمونه یک نهال موز کاوندیش

نکاتی در مورد نگاهداری و پرورش موز:

موز پاکوتاه را می توان در گلدان یا زمین و باغچه کاشت کرد. فقط دقت کنید شهرهای سردسیر باید در زمان سرما آن را کاور کنند

نهال موز را در مکانی گرم با نور ملایم ولی زیاد قرار دهید. هر روز آبیاری نمایید و روزی یک بار با آب پاش غبار پاشی کنید. اگر ریشه ها از بستر بیرون زد خاک آن را تعویض کنید. بهترین بستر برای نهال موز پا کوتاه خاک برگ 30 درصد+ پرلیت درشت 10 درصد+ کود کهنه دامی 10 درصد + خاک رس سبک است آن را مخلوط کرده و گلدان قبلی را کمپلت درون این بستر قرار دهید . هخر دو هفته یک بار به مقدار دو سی سی در یک لیتر آب کود بمباردیر (BOMBARDIER) را م روی برگها هم ریشه غبارپاشی کنید. اگر شرایط شما درست باشد نهال موز شما در عرض هر هفته یک برگ جدید باز می کند.

آیا از نهال موز می توان بعنوان یک گیاه زینتی استفاده کرد؟
قطعا می شود این گیاه بقدر زیبا هست که نقش مهمی در یک گیاه زینتی می تواند ایفا کند. بسادگی نمی توانید گیاهی که هم نقش زینتی داشته باشد هم میوه دهی پیدا کنید. کافی هست آن را در مکانی پر نور قرار دهید و شرایط نگاهداری آن را مهیا کنید.


وزن 10000 گرم

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “نهال موز پا کوتاه کاوندیش”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما باید وارد حساب خود شده باشید تا قادر به اضافه کردن تصاویر در نظرات باشید.