بذر گل پریوش F1 پاسیفیکا سفید نقطه قرمز (Pacifica XP Polka Dot Vinca)

کد محصول: A21-082-G2

ویژگی ها:


 • خرید بذر گل پریوش F1 پاسیفیکا سفید نقطه قرمز 
 • Pacifica XP Polka Dot Vinca
 • از سری های واریته پاسیفیکا اکس پی
 • در نوع خود واقعا زیبا و بسیار پرطرفدار
 • رنگ بسیار پرطرفدار سفید با نقطه قرمز
 • کاشت بسیار آسان برای هر سطحی
 • وارد شده از کشور آمریکا، غول تولید کننده بذر PANAM
 • قوه نامیه بسیار عالی بذرها4900 تومان

جوانه زنی بالا

تست بذرها قبل از فروش

غیر تراریخته

فروش بذرهای ارگانیک و هیبرید

ارسال رایگان سفارش

سفارشات بالای 300 هزار تومان
بذر گل پریوش F1 پاسیفیکا سفید نقطه قرمز (Pacifica XP Polka Dot Vinca)

نام محصول: بذر گل پریوش F1 پاسیفیکا سفید نقطه قرمز (Pacifica XP Polka Dot Vinca)
خانواده: APOCYNACEAE – خرزهره
ارتفاع: 25 الی 35 سانتی‌متر
عرض: 15 الی 20 سانتی‌متر
فصل شکوفه‌دهی: اواخر بهار، تابستان، اواخر تابستان
رنگ:سفید داخل قرمز
عادات گیاه: پشته‌ای، عمودی
قرارگرفتن در معرض آفتاب: به صورت کامل
گل پریوش F1 پاسیفیکا سفید نقطه قرمز (Pacifica XP Polka Dot Vinca) یا پروانش دارای یک پنجره‌ی متراکم گل‌دهی با مدت‌زمان 5-7 روز می‌باشد. این سری از گل وینکا به عنوان تنها سری موجود در بازار است که رنگ‌هایش تمامی موارد پرفروش را شامل شده و رنگ‌های نوینی همچون قرمز واقعی دارند. این گیاه رشد قابل ملاحظه‌ای را در شرایط آفتابی و خشک دارد و می‌تواند با مقاومت خودش، نیازهای مشتری را برآورده کند. این سری از گل در سال 2008 و در آزمایشاتی که به صورت سالیانه در دانشگاه مینه‌سوتا انجام گرفت، امتیاز عالی را دریافت نمود. این واریته در دسته‌ی گونه‌هایی قرار می‌گیرد که بزرگ‌ترین، زودرس‌ترین و قوی‌ترین گل‌ها را با کیفیت بالا می‌دهد رنگ مورد نظر فروش دارای رنگ سفید با خال قرمز وسط که ترکیب بسیار زیبایی را ایجاد کرده می باشد

منبع

بذر گل پریوش F1 پاسیفیکا سفید نقطه قرمز (Pacifica XP Polka Dot Vinca)

 راهنمای کاشت


نسخه ترجمه شده دستور کاشت پریوش از جانب شرکت مورد نظر:

گلخانه: برای گل‌دادن گیاه در ماه خرداد، آن را در حدفاصل اوایل اسفند تا اوایل فروردین در محیط داخل و در خاک دارای دمای 27 درجه بکارید. آب‌دادن بیش از حد به جوانه‌ها می‌تواند تنها مشکل شما باشد. ما ترجیح می‌دهیم که از مخلوط خاک مخصوص کاشت بذر به جای خاک معمولی استفاده نماییم. قبل از کاشت بذرها، ابتدا به خوبی آن را با آب گرم بخیسانید. بذرها را در عمق کم و حدود 0.3 سانتی‌متری بکارید و آن‌ها را با استفاده از مخلوط خاک یا ماسه‌ی نرم بپوشانید. این گیاه در تاریکی مطلق پس از 14 روز جوانه خواهد زد، البته به شرطی که حرارت از پایین به مقدار زیاد به آن داده شود. در زودترین زمان ممکن جوانه‌ها را به صورت جداگانه و در عمقی برابر با بذرهای قبلی بکارید. این گیاه را به صورت آرام ولی باثبات در دمای 21 درجه پرورش دهید تا از رشد دوک‌مانند آن جلوگیری کنید. جوانه‌ها را به میزان کم و با استفاده از آب گرم آبیاری کنید. این گیاهان به کندی رشد کرده و اگر آب زیاد به آن‌ها بدهید به راحتی تلف می‌شوند! جوانه‌ها را در محیطی با تهویه‌ی خوب نگه‌داری کرده و هر 14 روز یک بار به آن‌ها آفت‌کش بزنید. دماهای پایین و شرایط سرد و مرطوب باعث ایجاد مشکل در آن‌ها می‌شود.

نکته: کاشت در محیط بیرون نباید قبل از اتمام فصل سرما آغاز گیرد. دانه‌ها را در حدفاصل 20 فروردین تا 5 اردیبهشت در محیط داخل بکارید تا انتظار شکوفه‌ها را در ماه مرداد داشته باشید. به ازای هر گلدان می‌توانید 4 بذر را بکارید. در اوایل خردادماه، جوانه‌های نحیف‌تر را کنار گذاشته و موارد قوی‌تر را نگه دارید. بالاخره در اوایل تیرماه و پس از داغ‌شدن هوا، گیاه را در موقعیتی خشک و آفتاب‌گیر بکارید. این گیاه تا فصل سرما شکوفه می‌دهد. این گیاه به راحتی از طریق بذر تکثیر می‌شود.آموزش کاشت بذر از زبان سایت بذرکو :

می توانید طبق روش زیر که خودمان تجربه کرده ایم  کاشت نمایید لازم است چند نکته رعایت شود:

1-بذرها قبل کاشت 8 ساعت درون آب نسبتا ولرم خیس شوند
2- بذرها را می توانید خزانه کرده و در زمان بزرگ شدن به گلدان بزرگ انتقال دهید اینکه بهترین راه کاشت هر بذر درون سینی نشا یا لیوان های یک بار مصرف هست( هر بذر درون یک لیوان یک بار مصرف کاشته شود)
2-بذرها احتیاج نیست رطوبت بیش از حد باشد همینکه یک نایلون شفاف روی بستر کشیدید دو سوراخ روی آن ایجاد کنید تا رطوبت نسبی باشد به محض جوانه زنی و دو برگی شدن (کمی قوی شدن)  میتوانید نایلون شفاف رو برداشته در معرض هوای آزاد با نور غیر مستقیم یا مکانی سایه آفتابی با دمای مناسب یا تهویه هوای مناسب قرار دهید یا اینکه در پنجره پر نور غیر متسقیم با تهویه هوای مناسب و دمای بین 15 الی 20 درجه قرار دهید

راهنمای کاشت


وزن 1 گرم
درجه بندی کاشت

2 دیدگاه برای بذر گل پریوش F1 پاسیفیکا سفید نقطه قرمز (Pacifica XP Polka Dot Vinca)

 1. مشتری

  سلام. وقت بخیر.بالاخره بعد از 9ماه سر و کله زدن با پریوش، ب اینجا رسوندمش

  • مشتری

   باسلام عکسهای شما تایید شدن

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما باید وارد حساب خود شده باشید تا قادر به اضافه کردن تصاویر در نظرات باشید.